Andora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Andora

Mágus és boszorkány képző szakiskola.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staf
Érj el minket a névre kattintva!



Admin


Jasper "az Admin jobb keze"


Rose "az Admin designere"

Kis Chat
Legutóbbi témák
» Sweet life édességbolt
Párbaj tanterem I_icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 7:23 am by Nina Deveraux

» 
Párbaj tanterem I_icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 9:52 am by Renesmee Sanquis

» Szökőkút a város szívében
Párbaj tanterem I_icon_minitimeCsüt. Szept. 05, 2013 7:25 am by Raziel Holloway

» Miss Block szobája
Párbaj tanterem I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 4:56 am by Massie Block

» Játszótársam keresem
Párbaj tanterem I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 1:25 am by Briana Masters

» Animágus lista
Párbaj tanterem I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:27 am by Derek O'Bryan

» Avatar foglaló
Párbaj tanterem I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:25 am by Derek O'Bryan

» Derek O'Bryan
Párbaj tanterem I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:16 am by Admin

» Párbaj tanterem
Párbaj tanterem I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:07 am by Aalera Laroux

Házpontok
DuFeron Ház

Házpontok:
Házvezető: ANTHONY D. HAWKINS
Prefektusok: AALERA LAROUX -




Stoddard Ház

Házpontok:
Házvezető: MASSIE BLOCK
Prefektusok: KIERAN COLE - RENESMEE SANQUIS




Huntley Ház

Házpontok:
Házvezető: BRIANA MASTERS
Prefektusok:




Chestwick Ház

Házpontok:
Házvezető: TRINITY KEIRA SIRIOIS
Prefektusok:
Top posters
Admin
Párbaj tanterem I_vote_lcapPárbaj tanterem I_voting_barPárbaj tanterem I_vote_rcap 
Kieran Cole
Párbaj tanterem I_vote_lcapPárbaj tanterem I_voting_barPárbaj tanterem I_vote_rcap 
Massie Block
Párbaj tanterem I_vote_lcapPárbaj tanterem I_voting_barPárbaj tanterem I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Párbaj tanterem I_vote_lcapPárbaj tanterem I_voting_barPárbaj tanterem I_vote_rcap 
Nina Deveraux
Párbaj tanterem I_vote_lcapPárbaj tanterem I_voting_barPárbaj tanterem I_vote_rcap 
Renesmee Sanquis
Párbaj tanterem I_vote_lcapPárbaj tanterem I_voting_barPárbaj tanterem I_vote_rcap 
Raziel Holloway
Párbaj tanterem I_vote_lcapPárbaj tanterem I_voting_barPárbaj tanterem I_vote_rcap 
Lizbeth Deveraux
Párbaj tanterem I_vote_lcapPárbaj tanterem I_voting_barPárbaj tanterem I_vote_rcap 
Jasper
Párbaj tanterem I_vote_lcapPárbaj tanterem I_voting_barPárbaj tanterem I_vote_rcap 
Briana Masters
Párbaj tanterem I_vote_lcapPárbaj tanterem I_voting_barPárbaj tanterem I_vote_rcap 
Top posting users this month
No user
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Csüt. Ápr. 18, 2024 12:11 am-kor volt itt.
Credit
A kinézetet köszönjük Dark Victorianak és lizzy :3-nek. Hálásak vagyunk munkájukért. Az oldalon látható kódok, leírások és képek az oldal tulajdonai! Bármi ellopása következményekkel jár!

 

 Párbaj tanterem

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 177
Points : 893
Reputation : 1
Regisztráció : 2012. Jun. 10.

Párbaj tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Párbaj tanterem   Párbaj tanterem I_icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 3:50 am

***
Vissza az elejére Go down
http://andora.superforum.pro
Aalera Laroux
Newbie
Newbie
Aalera Laroux


*** : Párbaj tanterem GzmP0Nn
Titulus : Anthony's Vampire Girl
Hozzászólások száma : 10
Évfolyam : 6
Vér : Aranyvér
Szerelmem : Sose kérdezd
Points : 11
Reputation : 6
Regisztráció : 2013. Aug. 16.
Tartózkodási hely : Fire háló
Idézet : - Egy kis gondolkodási időt kérek. - Amíg...? - Amíg eldöntöm, hogy a szerelem megéri-e a szenvedést.
Kis kép : Párbaj tanterem Tumblr_lji2e8DBrG1qfg2dc

Párbaj tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbaj tanterem   Párbaj tanterem I_icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 1:33 am

Kieran & Aalera

Kegyetlennek éreztem magam, de pont nem érdekelt. A házvezetőm olyan szinten felbosszantott, hogy az éjszaka közepén még a párbajterem felé vettem az irányt. Hogy én egyszer nagyon kifogom nyírni az ipsét abban biztos lehet. Gonosz, velejéig romlott, gyűlölöm a büntető munkát. Egyenesen el tudnám ropogtatni a nyaki csigolyáit, hogy megtanulja velem aztán igazán ne packázzon. Nem is öltöztem át, arra nem voltam hajlandó, hogy a szobám felé induljak, pedig oda parancsolt. Hát persze, meg ahogy azt móricka elképzelte... Vámpírsebességgel lépek be a párbajterem ajtaján, szerencsére nincs itt senki. Még szerencse, mert már neki rohantam volna.
Felállítottam egy bábut, majd előkaptam a pálcámat, majd lefegyvereztem. De persze ez annyira nem hatott meg. Semmire sem mentem vele. Dühösen nyitottam ki a fegyver tartó szekrényt, a dobótőrökből vettem el néhányat, majd a bábut kezdtem csépelni, úgy nyolc méter távolságból. Nem érdekelt semmi még a vámpír erőt sem rejtettem véka alá, egyszerűen csak azt akartam, hogy ne legyek már ideges többet. Úgy a tizedik dobótőrt hajíthattam el, hogy az is a bábu fejébe állhasson, ám mielőtt ez megtörtént volna a tőrt megfogták. Szisszenve kapom fel pillantásom a célpontomról. Nem figyeltem eléggé mindenre... Valaki erre jár. A tőr megvághatta a kezét, mert szinte azonnal felém szállt a vér illata. Mikor felismertem a srác arcát elvigyorodtam.
-Kieran Cole...-az utolsó éves Stoddardos csávó, akire úgy felnézek a csínyei miatt, a példaképem. Vigyorogva lépek felé, kizárva az orromból vérének az illatát.
-Te mit keresel erre éjnek idején?-kérdezek rá csendben, majd összeszűkült szemmel nyújtom az ő keze felé az enyémet, még mielőtt rájöhetne mit akarok elkapom a karját, kiszedem a tőrt a kezéből, majd megcsóválom a fejem. Simán el tudom állítani a vérzést, de még be is vacsizhatok. Gondolataimon túl figyelem a tenyerét tovább, majd felsóhajtok.
-Ezt még tuti meg fogom bánni...-motyogom, majd villámgyorsan lenyalom a vért a tenyeréről, ezzel együtt le is zárva a sebet.
-Fél óra múlva már semmi nem lesz ott. És egy szót se!-semmi kedvem elfelejtetni vele ezt, végül is csak meggyógyítottam, ha meg olvasott az éjszaka teremtményeiről... Akkor meg tudja mivel áll szemben.
-Amúgy jó találkozni a mesterrel. Egy-két tanáccsal elláthatnál, hogyan akasszam ki a házvezetőmet, aki egyben a sötét varázslatok kivédése tanárunk...-szedegetem ki a tőröket a bábuból és újra kezdem a hadműveletem, kezdeném, mert előtte még odaszólok a fekete hercegnek.
-Most ne nyúlj bele a tőr útjába légyszi. Nem akarlak megölni.-mosolygok rá bájosan, majd elhajítom az elsőt.

Vissza az elejére Go down
Kieran Cole
Member
Member
Kieran Cole


*** : Párbaj tanterem XoJ7veA
Titulus : Szépfiú
Hozzászólások száma : 19
Szerelmem : Massie Block... na jó, én nem vagyok szerelmes
Points : 151
Reputation : 30
Regisztráció : 2013. Aug. 14.
Kis kép : Párbaj tanterem Kr33

Párbaj tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbaj tanterem   Párbaj tanterem I_icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:23 am

Unom magam, mint mindig, mert itt kevés a bevállalós diák. Illetve bevállalósak, a szájukkal, de ha tenni is kell valamit, akkor mindenki inkább a szabályoknak megfelelően visszavonul a szobájába. Unalmas egy népség... Legszívesebben Massie-vel lennék, de hát mint tudjuk, ez eléggé tiltott dolog, ha meg most csinálnék valami botrányt, abból úgyis csak reggelre lenne valami, addig biztosan nem zavarnák az igazgatónőt egy szabályszegő diák miatt. Bejárom a fél sulit, nem baj, hogy tilos, legfeljebb tényleg lesz holnap egy kis kitérőm abba a bizonyos irodába, nem bánnám, szóval nem sietek vissza a szobámba, sőt... Hangokat hallok, nahát, más sem tud aludni... Úgy döntök megnézem, ki csap ekkora zajt ilyenkor a párbaj teremben. Észrevétlenül osonok be, észre sem vesz, eléggé dühös lehet a csaj... azt hiszem Aalera vagy valami hasonló a neve, láttam már párszor, hasonlóan nehezen kezelhető, mint én, de azért ő még nem csapott akkora botrányt, mint jómagam. Csak kinyújtom a kezem és elkapom a tőrt, az sem érdekel, hogy megvágja a kezem, az arcom sem rándul meg.
- Személyesen - somolygok rá, nahát, ő tudja a nevem. Újabb hódoló. Lecsöppen egy kis vér, de mit számít az, oda sem nézek.
- Talán pont azt keresem, amit te. Korán van még aludni, azt különben is az órákon kell... Nem ilyenkor, amikor pörögnie kéne az életnek... csak hát itt... megenne a penész, ha nem gondoskodnék magamnak programról - magyarázom szórakozottan, miközben közelebb jön és cselesen elveszi tőlem a kést. Nahát, nem is rossz a csaj.
- Na és te? Kit képzelsz a bábu helyébe? - intek a bábu irányába a fejemmel, de oda sem fordulok. Láttam milyen szép munkát végzett vele. Gyanús tekintettel figyelem, ahogy a kezem nézi, csak egy kis vér... Majd megérzem a nyelvét... Összevonom a szemöldököm, de nem tart sokáig, amíg rájövök, miről beszél.
- Áhh tudtam én, hogy nem vagy hétköznapi... vámpírcica - jelentem ki elégedett képpel, hogy igenis tájékozott vagyok és előttem nem maradnak rejtve az ilyen kis titkok. Mindenesetre nem zavar és nem is bánom, nem árt, ha ismerek egyet közülük.
- Nem semmi... kössz, ezért jövök neked eggyel... Nem mintha fájt volt, de eggyel kevesebb ok, amiért kérdések kereszttüzébe kerülnék... - elismerő pillantással illetem a művét, nem szoktak az ilyesmik zavarni, de ha valaki észreveszi, úgyis rákérdez, honnan van. Én meg ugye nem szeretek mindenről beszámolni. Mondhatni semmiről sem szeretek.
- Mondd Aalera... legalább finom vagyok? - incselkedő a hangom, mint mindig, meg persze mély és csábító, hát nem ezzel a céllal jöttem, de mit bánom én, hogy alakul a dolog. Itt még pont nem csináltam, a gondolata mosoly kúszik ajkaimra, főleg, amikor bókolni kezd.
- Mester? Hát kössz... Bár tény, hogy ebben jó vagyok, de mit csináljak, felemelő érzés bosszantani másokat... Mennyire jön be neked a pasi? - térek rá egyből a lényegre, aztán döbbent arcát látva folytatom a dolgot.
- Ugyan, előttem ne próbáld megjátszani magad. Ha nem érdekelne, lesz.rnád, de mivel ennyire bosszant... Valójában mivel is bosszant? - érdeklődök megnyalom az alsó ajkamat, majd keresztbe fonom a karjaimat és várom, hogy meséljen.
- Engem néha tényleg csak az unalom vezérel és jó dolog a középpontban lenni, de a legtöbbször célom is van... - magyarázom, persze a célba nem fogom beavatni. Hm, jó kis csaj, el tudnál viselni, ahogy alattam nyög.
- Ha annyira fel akarod bosszantani, talán tudok segíteni. Te is tudod, mi az, amivel nagyon ki lehet akasztani a tanárokat. Szexeljünk... itt és most, de úgy, hogy lehetőleg tudomást szerezzen róla az, akinek kell - nem szoktam ilyennel viccelni, várom, hogy döntsön, mit akar. Én benne vagyok.
Vissza az elejére Go down
Aalera Laroux
Newbie
Newbie
Aalera Laroux


*** : Párbaj tanterem GzmP0Nn
Titulus : Anthony's Vampire Girl
Hozzászólások száma : 10
Évfolyam : 6
Vér : Aranyvér
Szerelmem : Sose kérdezd
Points : 11
Reputation : 6
Regisztráció : 2013. Aug. 16.
Tartózkodási hely : Fire háló
Idézet : - Egy kis gondolkodási időt kérek. - Amíg...? - Amíg eldöntöm, hogy a szerelem megéri-e a szenvedést.
Kis kép : Párbaj tanterem Tumblr_lji2e8DBrG1qfg2dc

Párbaj tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbaj tanterem   Párbaj tanterem I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 1:30 am

Kieran & Aalera

Ki nem találjátok, hogy kivel hoz össze a sors ezen a kései órán. Személyesen Kieran Cole-al. Az cseppet sem tetszik, hogy belenyúl a tőr útjába, nem is sejti milyen szörnyeteg rejtőzik bennem, hát majd hamarosan. Lényegében véve egy beszélgetés veszi kezdetét, aminek valójában örülök is, legalább nem kell kukán bámulni a másikat. Meg egyébként is felnézek a csávóra, ő az én nagy példaképem. Igaz még nem mozgok azon a szinten ahol ő, de én nagyon igyekszem. Amúgy meg nem akarok a kis pincsije lenni, ahogy sokan áhítoznak rá. Tökéletesen elvagyok úgy, hogy csak bálványozom. De ha már a sors úgy hozta, akár még beszélhetek is vele. Nem nagy gáz. Valójában még valahol be is jön de nem úgy mint mindenki másnak. Egy alkalomra gondoltam. Mikor rákérdez, hogy kit képzelek a bábu helyébe sötét mosoly villan át arcomon.
-A házvezetőmet.-villannak a szemeim, de már a keze után kapok.
Vérzik ez pedig már bosszantja az orromat. Elkapom a kezét, kiszedem belőle a tőrt, majd nem gondolkodva végignyalok a sebén. Most úgy vagyok vele, hogy megtehetem, más pedig nem igazán izgat. Felőlem aztán tehetnek egy szívességet is. Közlöm Kierannal a dolgokat, majd ahogy kiejti azt az egy kis szót a száján szisszenve fordulok újra felé.
-Ezt ne!-dorombolom vissza nem bírom ha lecicáznak, de Cole-tól még ez is olyan édesen hat. Mást már megöltem volna érte, gondolkodás nélkül, őt nem. Visszalépek a bábuhoz, míg ő kielemzi amit a tenyerével műveltem. szívesen változtatnám olyanná, mint én vagyok. Aztán visszasétálok az eredi helyemre, elhajítom az első tőrt közben a srác rákérdez egy apró dologra, amire lenne is kedvem válaszolni, ám helyette újabb tőrt hajítok el. Az is a bábu felébe áll.
-Tökéletes ízed van!-hangom nem törődöm, mintha nem is érdekelne a téma, pedig nagyon érdekel, szívesen vennék kicsit több kóstolót is belőle. Ő sem bánná meg. A vámpírharapás csupa kéj... Talán még ezt is tudja. Mikor rákérdez, hogy Thony mennyire jön be nekem egy pillanatra leállok a bábu csépelésével. Nagy szemeket meresztve nézek rá, mire folytatja a szövegelést. Lehet, hogy egy cipőben járunk? Nem tudom, de majd rájövök.
-Hát... Mondjuk azt, hogy kicsit jobban is bejönne ha nem lenne Ő a szigor bástyája.-húzom el a számat újabb tőrt elhajítva.
-Ugyanis a minap öt másodperccel órakezdés előtt estem be a terembe, tudod... vámpírsebesség. De óra végén magához hívott és letolt. Visszaszájaltam és felgyújtottam az aznapi jegyzeteimet. A vámpírság nagy előnye, hogy sokszor nem kell a pálcádat használni.-térek ki bővebben a dolgokra, de még nem fejeztem be.
-A vége pedig az lett, rám üvöltött, hogy büntető munka, rávágtam az asztalára, az meg megrepedt.-vigyorodok el az emlék hatására, de már hajítom a következő tőrt.
-Büntető munkára meg így mentem...-mutatok magamra, hogy magassarkú csizma, ultramini szoknya és mélyen dekoltált felső. Végül csendben hallgatom a srácot, még ötlete is van, amire először ugyan felvonom a szemöldököm, de utána muszáj vagyok elmosolyodni.
-Mindent a cél érdekében? Máshogy is alád fekszek. Nem kell ide a tanáros ijesztgetés. Ha akarom felgyújtom a proffot, kérnie sem kell. Bár te...-ejtem ki a kezemből a maradék tőr hadsereget.
-Te mindent pénzt megérsz.-kacsintok rá, de nem mozdulok a helyemről, nem tudom Thony hogy fogadná, ha a kis prefektusát egy másik alatt találja... Hát vagy épp rajta.
-Hogy gondolod, hogy tudomást szerezne róla? Szerintem alszik, mint akinek csak erre van ideje.-közlöm miközben közelebb sétálok a fiúhoz. Arra ne várjon, hogy én fogok lépni, az ő ötlete volt, hát akkor segítsen ha annyira akar. Legalább mindkettőnknek lesz egy jó estéje.
-Voltál te már egyébként vámpírral? Kicsit veszélyes a dolog... Főleg, hogy elég finom vagy... A véred fogom kívánni közben...-kérdezek és közlök miközben a kék szemeit vizslatom, a falig tolom, megtámaszkodok mellette egy kézzel, a másikkal pedig a nyakától kezdve lefelé haladok, simítok végig az oldalán, aztán ujjaim a nadrágja övtartójába akasztom.
-Biztos, hogy jól meggondoltad te ezt a vámpírcica dolgot?-suttogom egész közel a füléhez, majd felvont szemöldökkel várom a reakcióját.

Vissza az elejére Go down
Kieran Cole
Member
Member
Kieran Cole


*** : Párbaj tanterem XoJ7veA
Titulus : Szépfiú
Hozzászólások száma : 19
Szerelmem : Massie Block... na jó, én nem vagyok szerelmes
Points : 151
Reputation : 30
Regisztráció : 2013. Aug. 14.
Kis kép : Párbaj tanterem Kr33

Párbaj tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbaj tanterem   Párbaj tanterem I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 10:00 am

Azt sem tudom, hogy hívják ac csajt, illetve azt hiszem Aalera és amikor így szólítom, nem javít ki, tehát eltaláltam. Pedig nem vagyok ebben valami jó, de azt sem értem, eddig hogy hagyhattam ki eddig a sorból, igencsak jó csaj, de majd most az enyém lesz, nem izgatom ezen magam. Elég bevállalósnak tűnik, pont olyan, mint aki nekem kell. Látszólag a problémánk is ugyanaz, hiszen nem lenne ennyire kiakadva a házvezetőjére, ha nem jönne be neki, amit aztán nem is cáfol. Hát előttem kár lenne bármit titkolnia, úgyis rájövök az ilyesmire.
- Hát csábítsd el, pasi, szóval nem hinném, hogy a végtelenségig ellen tud neked állni. ha mégis, akkor meg nem a szabályok és a szigor miatt van, hanem b.zi - vigyorgok, ugyanis nem hiszem, hogy bárki ellen tudna állni neki. Nézem, ahogy a tőrrel bánik, igencsak jól megy neki. Az meg, hogy vámpír, csak még izgatóbbá teszi. Elmeséli, mivel bosszantotta fel a házvezetőt, én meg csak hallgatom, de a mosolyom nem tudom elnyomni.
- Na ja hát elhiszem, hogy ezzel felbosszantottad a pasit. Én, mint a... hogy is mondtad? Ja igen, mester állítom, hogy igen jó diák lennél, ha lenne külön szak a csínytevéseknek... vagy bosszantásoknak, b.szogatásoknak, ahogy tetszik - nevetek fel. Amikor kiemeli, hogy így ment el, amikor büntető munkára hívták, végignézek rajta és elismerően bólintok. Ez igen.
- Na és mi lett a büntetésed? Kiszabott rád bármit is ebben a cuccban? - érdeklődök, mert épeszű férfi ilyenkor nem gondolkodik, akkor sem, ha házvezetőről van szó. Persze egyből ötletem is akad, hogyan bosszantsuk fel, annak ellenére, hogy nem kétséges, Massie is meg fogja tudni. Nagyon helyes, legalább mehetek én is hozzá büntetésért. Hát lehet perverz vagyok, de már várom. Mondhatni kívánom. Az ötletem Aalerában sem vált ki felháborodást, benne van a játékban, így aztán még jobban bírom a csajt, tényleg bevállalós. Eldob mindent, még bókol is nekem. Pedig ennek fordítva kéne lennie, de nekem így is jó.
- Tudom, hogy valamilyen rejtélyes oknál fogva sokan odavannak értem, de te vagy az összes közül a legjobb csaj, nem félsz kimondani, amit gondolsz. Ez tetszik - ennyi még nekem is belefér, nem szoktam udvarolni, Massie-nek is sajátos módon hozom a tudomására, hogy bejön nekem.
- Nyugi, tudni fog róla, úgy intézzük... Megoldom, ezt akarod nem? Ráadásul nem csak a házvezetőd orra alá törsz borsot, még élvezni is fogod - simítok végig az arcán, ahogy közelebb jön és a falhoz nyom. Minden mozdulata kihívó, nem zavartatom magam, hagyom is neki, sőt élvezem.
- Elhiszem én, hogy csak úgy, az élvezet kedvéért is alámfeküdnél, de miért ne hozzunk ki még többet belőle? - vetem fel és a nyakához hajolok. Lassan csókolom végig, miközben arra figyelek, amit mond.
- Nem voltam még, de minden jóban benne vagyok. Ne nyírj ki, minden más szabad. Persze ésszel - kötöm ki és kicsit el is húzódok, mélyen a szemeibe nézek, hogy nyomatékosítsam, amit mondok.
- Tényleg annyira finom lennék? Azt hinné az ember, hogy ilyen szempontból mindenki egyforma... Megkóstolhatsz megint, ha akarsz... - lehet, hogy veszélyes játék, de akarom.
- Nem d.gtam még vámpírcsajjal - vigyorgok és vetkőztetni kezdem. Mire jó a párbaj terem. Persze azon leszek, hogy ezt mindenki megtudja, főleg azok, akiknek kell. Nem terveztem, amikor elindultam errefelé, hogy d.gok egy jót, de ezt a kínálkozó lehetőséget kár lenne kihagyni. Nem is tervezem, hogy nemet mondok, hiszen eleve az én ötletem volt. Szeretem, ha egy lányt nem kell győzködni, hanem magától is szétteszi nekem a lábait. Általában azért az ilyen csajok vannak többségben, ennek ellenére tudom, hogy Aalera más.
- Tényleg olyan kéjes a vámpírharapás? Mitől? Mutasd meg nekem... - suttogom és ezzel azt is kihangsúlyozom, hogy nem vagyok h. lye, sokmindent tudok. Kihívóan nézek a szemeibe és várom, hogy mit lép erre.
Vissza az elejére Go down
Aalera Laroux
Newbie
Newbie
Aalera Laroux


*** : Párbaj tanterem GzmP0Nn
Titulus : Anthony's Vampire Girl
Hozzászólások száma : 10
Évfolyam : 6
Vér : Aranyvér
Szerelmem : Sose kérdezd
Points : 11
Reputation : 6
Regisztráció : 2013. Aug. 16.
Tartózkodási hely : Fire háló
Idézet : - Egy kis gondolkodási időt kérek. - Amíg...? - Amíg eldöntöm, hogy a szerelem megéri-e a szenvedést.
Kis kép : Párbaj tanterem Tumblr_lji2e8DBrG1qfg2dc

Párbaj tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbaj tanterem   Párbaj tanterem I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 11:10 pm

+16


Kieran & Aalera

Nem értem hogy lehet valaki ilyen tökéletes, mint Kieran... Ha normális keretek között találkoznék vele -értsd, nem vámpírként- tutira elalélnék tőle. Iszonyat jó pasi! De egy ideje csak a bálványomat látom benne, most viszont két perccel a terembe lépése után többet kaptam belőle, mint az normális lenne. Jó na csak meggyógyítottam, közben meg épp kibeszéljük a problémámat még segítséget is felajánl, amit én meg egyáltalán nem hagyok ki, illetve szó nélkül sem. Szerintem bárki el tud képzelni egy menetet a sráccal, hát én többet is, ma éjjel... Kár, hogy féltem, sajnos nem egy konkrét jó kislányt kell most meghódítania, hogy alá másszon. Teljes mértékig megbízok a fiú képességeiben, pont ezért megyek bele abba amit ajánl. Még jól is járhatok.
Egy gyönyör az éjszaka kellős közepén, ráadásul tilosban, főleg azzal akit minden csaj akar... Szerintem megnyertem mára a jackpot-ot. Pont ezért hagyom abba a bábu csépelését és sétálok végül Kieran elé. Semmi kifogásom ellene, jó pasi, aki nem látja az meg egy f@rok...
-A büntetést hagyjuk... Részlet kérdés, idióták a professzorok. Töltsük hasznosan az időt.-tényleg nem akarok a büntetésemről beszélni, Anthony még a gránitnál is rosszabb... Van amiért elítélem a férfi népet. Nem is kicsit.
-Ha nagyon édes akarok lenni elmondom azt a rejtélyes okot, mert én tudom, de egyenlőre nem vagyok édes. Kívánós annál inkább.-dorombolom miközben a falhoz nyomom. Nem tiltakozik, tényleg akarja amit mondott, mondjuk meglepődnék ha nem úgy lenne. Eléggé ellenkezne a Kieranról kialakult képemmel. Az arcomat simítja végig ahogy beszél, kicsit belesimulok az érintésbe, aztán a nyakam veszi célba. Felmorranok, jól esik egy kis figyelmesség Cole meg egyáltalán nem fél, hiába tudja amit az iskolából talán csak az igazgató, hogy mi vagyok.
-Hozzuk ki belőle a legtöbbet.-értek vele egyet végül egy sötét mosoly kíséretében, elképzelve, hogy Thony milyen arcot fog majd amúgy vágni. Bizonyára nem csak ejnye-bejnyében lesz részem ezek után. De ő vívta ki a haragom, akkor most vagy megszokja, hogy ilyen vagyok, vagy nemes egyszerűséggel megszökik, a választás a proffnál. Kieran szinte mindenre felhatalmazást ad, még magam is meglepődök, oké én bevállalós vagyok, de Ő mégis csak egy ember... Az életével játszik, már csak azért is, mert tudja, hogy mi vagyok.
-Nyugi, annál többet érsz, hogy megöljelek. Ne feledd, a példaképem vagy. Legyőzni pedig csak úgy élvezetes ha látod a sikerem.-nyugtatom meg a magam módján a fiút. Vissza kérdését először nem tudom hova rakni, de egy bájos mosoly kíséretében, fejbiccentéssel tudatosítom benne, hogy igen, biztos lehet abban amire rákérdezett. Főleg ha egy vámpír... Nem különösebben én mondom. Megkóstolhatom újra? Míg ezen képzelgek ő vetkőztetni kezd. Legalább nem csak a szavaké a terep. Utálom a szájhősöket Kieran legalább tesz azért, hogy a híre ne csak hír legyen... Legenda! A hajába túrok, majd egy csókra hajolok, keményen veszem birtokba ajkait, mégis tele van vággyal. Kapok még egy kérdést, mire elvigyorodok... Olvasott és tanult is a srác, vagy egyszerűen jó tippelő?
-Tényleg olyan... Hogy mitől? Attól amit érzel. Szúrt már meg tű?-ha ennyire kérdésként szeretné értelmezni... Oké megmutatom, de inkább előtte felkészítem. A baj, hogy még sosem csináltam mióta vámpír vagyok...
-A harapást érzed, de csak nagyon kicsit, ez is csak akkor nem fáj, ha nem félsz tőle és önként akarod, nem erőszakkal harapnak meg. Ha úgy... Az egyenlő a halállal.-húzom el a számat, öltem már embert... Sz@r dolog fiatal vámpírnak lenni.
-A harapás után már csak a szimpla gyönyört érzed, mondanám, hogy már próbáltam és tapasztalatból beszélek... De nem. Rajtam nem alkalmazták és még senkin nem alkalmaztam...-nézek a szemeibe, majd ujjamat felemelve a nyakára bökök, oda ahol megkívánom majd harapni. Hozzányomom magam, ajkaira tapadok miközben kezem a nadrágjára csúszik. Lassan simítok rajta végig, majd ahogy kibontom az övet és a nadrágot is ujjaim a boxer rejtelmeit fedezik fel lassan. Megszakítom a csókot, áttérek a nyakára, csókokkal halmozom el, szabad kezem a tarkójára csúszik miközben szemfogaim megnyúlnak. Végignyalok a nyakán, aztán a következő percben lassan és fájdalommentesen szakítom át a puha bőrét. Tarkóján lévő ujjaim lassú körkörös mozdulatokba kezdenek, ahogy vére a nyelvemhez ér felnyögök, vissza sem fogom magam, nem tudom. Ujjaim mélyebbre csúsznak a nadrágjában, elnyújtom a mozdulataimat miközben magamhoz veszem a vérét. Persze nem veszek el sokat, nem akarom megölni, pár korty után megállok, de most nem nyalom végig a sebeket, legalább az este végéig gyönyörködjek a művemben. Pillantását keresem ahogy elszakadok a két pici sebtől, majd véres ajkakkal és még félig megnyújt szemfogakkal veszem újra birtokba ajkait. Lássuk csak, hogy mennyire bevállalós ez a Kieran.

Vissza az elejére Go down
Kieran Cole
Member
Member
Kieran Cole


*** : Párbaj tanterem XoJ7veA
Titulus : Szépfiú
Hozzászólások száma : 19
Szerelmem : Massie Block... na jó, én nem vagyok szerelmes
Points : 151
Reputation : 30
Regisztráció : 2013. Aug. 14.
Kis kép : Párbaj tanterem Kr33

Párbaj tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbaj tanterem   Párbaj tanterem I_icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 10:37 am

Azt hittem nem fogok vámpírral találkozni. Erre tessék. Egyből milyen példány kerül az utamba. Vagy én az ő útjába? Lényegében véve részletkérdés, nem is érdekel, csak az, amit csinálni fogunk. Miért ne köthetnénk össze a kellemest a hasznossal? Ha a tanárok meg tudják... Alig várom... de még jobban várom, hogy végre elmerüljünk az élvezetekben. Sokminden tudok az olyanokról, mint ő, mégsem félek, miért tenném. Szeretek veszélyesen élni és minden jó dolgot kipróbálni. Ebben pedig benne van a szex egy vámpírral. Miért ne... átlagember úgysem meri megtenni, de hát nem is vagyok átlagos...
- Tényleg nem akarod elárulni? Hát mit találhatott ki a házvezetőd, ha ennyire titkos – húzom kicsit, valójában nem érdekel... Azt csinálnak, amit akarnak, nem az én dolgom. Én is kavarni akarok Massie-vel, szóval nem is lenne jogom beleszólni a dolgába. Mindenki maga dönti el, hogy mit akar. Jelenleg egymást akarjuk.
- Ha kívánós vagy akkor ne várassunk meg... – végigsimítok az arcán és kezd forrósodni a helyzet, szorosan a falhoz simulva faljuk egymást. Egyetértek azzal, hogy hozzuk ki belőle a legtöbbet, úgyhogy csak belemosolygok a csókba. Felhatalmazást adok neki mindenre, bevállalós vagyok és kíváncsi is. Ilyenben még nem volt részem, kizárt, hogy ezt kihagyjam, ha már összefutottunk.
- A példaképed? Ez hízelgő, de amúgy sem félek... – jelentem ki magabiztosan, csukott szemmel, nyögve a jó érzéstől. Felteszek egy kérdést, ami foglalkoztat, úgyis hamarosan megtudom, de azért érdekel az elmélet is.
- Nos a tűszúrás nem éppen kellemes, de ezt most akarom... ha tudnád mennyire – válaszolok a kérdésére és hagyom magam. Ez is ritka, de most azt csinál velem, amit akar. Persze még ez is a hasznunkra válhat, ha a tanárok megtudják, hogy megharapott, de nem osztom meg vele, majd később megbeszéljük, előbb az élvezet.
- Nem próbáltad még? – nyílnak nagyra a szemeim és kicsit eltolom magamtól, de aztán vigyorogva húzom vissza.
- Akkor majd most kipróbálod – jelentem ki, engem aztán nem érdekel, csak meg tud állni, ha kell... Persze kockázat nélkül nincs élvezet, én meg szeretek kockáztatni és élvezni is. Nem is használom beszédre a számat, csak csókra meg nyögésre, főleg, amikor kibontja az övet, majd a nadrágot és beszabadul a keze... Az már biztos, hogy ebben jó, érzem a hatást, el tudnám viselni, ha csinálná még és csinálja is, nem hagyja abba, de közben megérzem a fogait is. Akarom, nagyon, szóval tényleg nem fáj, inkább kéjes érzés, amit egy nyögéssel a tudomására is hozok, ő meg csak szívja a vérem... mközben teljesen kemény leszek. Izgatóan simogat. Egyik kezemmel a fenekébe markolok, a másikkal a hajába túrok. Hogy én mennyire akarom ezt a csajt... Leáll, gondolom akkor, amikor kell, nem érzem, hogy sokat ivott volna belőlem, de még véres ajkakkal hajol csókra.
- Ez finom – nyögöm megdöbbenten, mert lássuk be, ez nem éppen hétköznapi dolog, elég tiltott, de nagyon jó és nagyon izgató. Nem is tudom, hogyan vagyok képes bírni még és nem elélvezni a kezei között.
- Még mindig ízlek neked? Később még vehetsz egy kis kóstolót – kihívó vagyok, de ez így jó. Végigsimítok a nyakamon, érzem, hogy véres, majd az így összekent ujjamat felajánlom neki. Izgat, ha szopja, olyan, mintha máshol csinálná. Végülis még máshol is csinálhatja. Kezem a miniszoknyája alatt kalandozik, ha már a tanárja nem jutott be a bugyija alá, majd én megteszem. Sőt, nem csak addig megyek. Egészen mélyre csúsztatom az ujjam és lassan már kettővel izgatom.
Vissza az elejére Go down
Aalera Laroux
Newbie
Newbie
Aalera Laroux


*** : Párbaj tanterem GzmP0Nn
Titulus : Anthony's Vampire Girl
Hozzászólások száma : 10
Évfolyam : 6
Vér : Aranyvér
Szerelmem : Sose kérdezd
Points : 11
Reputation : 6
Regisztráció : 2013. Aug. 16.
Tartózkodási hely : Fire háló
Idézet : - Egy kis gondolkodási időt kérek. - Amíg...? - Amíg eldöntöm, hogy a szerelem megéri-e a szenvedést.
Kis kép : Párbaj tanterem Tumblr_lji2e8DBrG1qfg2dc

Párbaj tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbaj tanterem   Párbaj tanterem I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:07 am

+18


Kieran & Aalera

Tapasztaltátok már, hogy egy egész kicsit megijedtek? Én igen! De csak mert olyan furcsa ez az egész helyzet. Végül is nem zavar, sokszor gondoltam már Kieranra, de azt nem gondoltam, hogy miatta adom fel egy gyakorlóbábú nyírását. De még bármi lehet ebből. A falnak nyomom, nem is olyan kis hévvel, de nem tiltakozik ellene, nagyon helyes. A vére felemelő, nem tudom miért, de sokkal jobb, mint amit eddig kaptam, ezt a tudomására is hozom, felkínálja magát, de előtte még elméleti dolgot kérdez. Szép lassan válaszolok is neki, majd a végén közlöm, hogy gyakorlatba még nem csináltam szóval csak az elmélet van meg. Erre eltol magától, egy pillanatra azt hiszem mindent visszavon így, de mégsem. Egy vigyor közepette húz vissza, majd közli, hogy akkor most próbálom. Nem mondom, hogy nem akarom, mert nagyon is, de féltem Kierant. Aztán igazából már elveszek abban amit én adok neki. Hozzásimulva kezdek el vele játszadozni mielőtt megharapom, élvezem ahogy lassan keményedik a kezem alatt, még azt is megengedem magamnak, hogy egészen lágyan belemarkoljak.
Felnyögök mikor vére a nyelvemhez ér, de ugyanakkor Kieran is, tetszik neki amit csinálok... Csak még bátrabb leszek tőle, bár nem veszek el tőle sokat, végül véres ajkakkal hajolok újabb csókra. Nem ellenkezik, mindent beleadok. Nem hagyom abba az izgatását sem, élvezem, hogy hozzá érhetek. Aztán kérdésre csak bólintani tudok, ujjait végighúzza a nyakán, majd galádul felkínálja a véres ujját, nem is tudok neki ellenállni úgy nyalok végig rajta, hogy újra nyúló szemfogaim fel ne sértsék, ajkaim közé veszem az ujját és lassan leszopom róla a vérét. Szabad keze már a szoknyám alatt jár, felmorranok ahogy megérzem az ujjait, aztán már egész mélyen van bennem. Felnyögök, kívánom. Nem érdekel, hogy ez mibe fog kerülni. Újra ajkait veszem célba, nyelvem ellenállás nélkül hatol a szájába, ízlelni akarom, kell nekem. Végül eltolom a kezét, de ahogy kihúzza belőlem megremegek... Miért ilyen jó? Letérdelek elé, majd lassan kibontom a nadrágjából, sunyi mosolyt villantok fel rá mielőtt minden figyelmem a meredező testrészére fordítom. Végignyalok rajta, majd ajkaim közé veszem. Nem hagyok időt gondolkodni neki, egyből mélyre csúszik a számban, felpillantok rá, látnom kell az arcát.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Párbaj tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbaj tanterem   Párbaj tanterem I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Párbaj tanterem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Átváltoztatás tanterem
»  Rúnaismeret tanterem
» Asztronómia tanterem
» Sötét Varázslatok Kivédése tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Andora :: Játéktér: Zenitfield - Izland :: Andora Boszorkány és Varázsló képző szakiskola :: Alagsor-
Ugrás: