Andora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Andora

Mágus és boszorkány képző szakiskola.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staf
Érj el minket a névre kattintva!



Admin


Jasper "az Admin jobb keze"


Rose "az Admin designere"

Kis Chat
Legutóbbi témák
» Sweet life édességbolt
Sweet life édességbolt I_icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 7:23 am by Nina Deveraux

» 
Sweet life édességbolt I_icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 9:52 am by Renesmee Sanquis

» Szökőkút a város szívében
Sweet life édességbolt I_icon_minitimeCsüt. Szept. 05, 2013 7:25 am by Raziel Holloway

» Miss Block szobája
Sweet life édességbolt I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 4:56 am by Massie Block

» Játszótársam keresem
Sweet life édességbolt I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 1:25 am by Briana Masters

» Animágus lista
Sweet life édességbolt I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:27 am by Derek O'Bryan

» Avatar foglaló
Sweet life édességbolt I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:25 am by Derek O'Bryan

» Derek O'Bryan
Sweet life édességbolt I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:16 am by Admin

» Párbaj tanterem
Sweet life édességbolt I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:07 am by Aalera Laroux

Házpontok
DuFeron Ház

Házpontok:
Házvezető: ANTHONY D. HAWKINS
Prefektusok: AALERA LAROUX -




Stoddard Ház

Házpontok:
Házvezető: MASSIE BLOCK
Prefektusok: KIERAN COLE - RENESMEE SANQUIS




Huntley Ház

Házpontok:
Házvezető: BRIANA MASTERS
Prefektusok:




Chestwick Ház

Házpontok:
Házvezető: TRINITY KEIRA SIRIOIS
Prefektusok:
Top posters
Admin
Sweet life édességbolt I_vote_lcapSweet life édességbolt I_voting_barSweet life édességbolt I_vote_rcap 
Kieran Cole
Sweet life édességbolt I_vote_lcapSweet life édességbolt I_voting_barSweet life édességbolt I_vote_rcap 
Massie Block
Sweet life édességbolt I_vote_lcapSweet life édességbolt I_voting_barSweet life édességbolt I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Sweet life édességbolt I_vote_lcapSweet life édességbolt I_voting_barSweet life édességbolt I_vote_rcap 
Nina Deveraux
Sweet life édességbolt I_vote_lcapSweet life édességbolt I_voting_barSweet life édességbolt I_vote_rcap 
Renesmee Sanquis
Sweet life édességbolt I_vote_lcapSweet life édességbolt I_voting_barSweet life édességbolt I_vote_rcap 
Raziel Holloway
Sweet life édességbolt I_vote_lcapSweet life édességbolt I_voting_barSweet life édességbolt I_vote_rcap 
Lizbeth Deveraux
Sweet life édességbolt I_vote_lcapSweet life édességbolt I_voting_barSweet life édességbolt I_vote_rcap 
Jasper
Sweet life édességbolt I_vote_lcapSweet life édességbolt I_voting_barSweet life édességbolt I_vote_rcap 
Briana Masters
Sweet life édességbolt I_vote_lcapSweet life édességbolt I_voting_barSweet life édességbolt I_vote_rcap 
Top posting users this month
No user
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Csüt. Ápr. 18, 2024 12:11 am-kor volt itt.
Credit
A kinézetet köszönjük Dark Victorianak és lizzy :3-nek. Hálásak vagyunk munkájukért. Az oldalon látható kódok, leírások és képek az oldal tulajdonai! Bármi ellopása következményekkel jár!

 

 Sweet life édességbolt

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 177
Points : 893
Reputation : 1
Regisztráció : 2012. Jun. 10.

Sweet life édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Sweet life édességbolt   Sweet life édességbolt I_icon_minitimeSzer. Jún. 27, 2012 1:00 am

Nyalóka, vagy mézes madzag? Medvetalp, vagy krumpli cukor? Édesgyökér, vagy gumimaci? Legyen bármi a választásod, itt megtalálod. A kedves öreg úr, ki a bolt tulajdonosa, minden hétvégén, sétára indul a bolt előtt, s cukorkát osztogat az arra járó gyerekeknek, s beinvitálja őket egy bögre finom édes itókára.
Igaz, a bolt nem valami nagy, még is hangulatos, s ha édességfaló vagy, akkor itt van a helyed. a legolcsóbb cukorkától, a legdrágább csokoládéig, az Édes Életben, mindent megtalálsz ami csak neked kell.
A kirakatban, minden hónapnak megfelelő dekoráció csábítja befelé az embereket, valami édes kísértésre.
Hát jöjj beljebb, vegyél egy adag endorfinbombát, s érezd jól magad! Cukorfalásra fel!
Vissza az elejére Go down
http://andora.superforum.pro
Nina Deveraux
Newbie
Newbie
Nina Deveraux


*** : Sweet life édességbolt Fs3lPYU
Titulus : Sexy witch
Hozzászólások száma : 9
Szerelmem : Raziel Holloway
Points : 17
Reputation : 13
Regisztráció : 2013. Aug. 24.
Kis kép : Sweet life édességbolt J1l

Sweet life édességbolt S3zr

Sweet life édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sweet life édességbolt   Sweet life édességbolt I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 8:19 am


Liz & Raziel & Nina

Hát ez is eljött. Nem gondoltam volna, hogy valaha erre sor kerül, illetve... reméltem, de nem mertem bízni benne. Négy év után végre megismerheti Liz az apukáját... Raziel pedig a kislányát. Nem mondom, hogy nem izgulok... Valószínűleg akkor is izgulnék, ha tudnám, hogy minden simán fog menni, de erre elég kicsi az esély, szóval nem meglepő, hogy idegesen készülődök, fogalmam sincs, mit mondok Liz-nek. Még gyanútlanul játszik a macijával, amikor megjelenek kezemben a kiválasztott ruháival, persze a legcukibbakat választottam ki, felöltöztetem és úgy döntök, csak a cukrászda felé vezető úton avatom be kicsit a dolgokba. Gyalog megyünk, mivel nincs messze, meg addig is van időm felkészíteni az én hercegnőmet a találkozásra.
- És tudod már milyen sütit szeretnél? – érdeklődök, miközben lassan, kézenfogva sétálunk. Jó hely, de nagyrészt általában ugyanaz a kínálat, szóval egy idő után az ember tudja, mire számíthat és ez jó, bőven elég néhány újdonság, amivel előállnak.
- Ott lesz majd egy bácsi is... Raziel bácsi, egy nagyon jó... barátom. Szeretném, ha megismernéd... Legyél vele kedves – végigsimítok szőke tincsein, közben meg is érkezünk. Raziel megelőzött minket, így már messziről intek neki.
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Deveraux
Newbie
Newbie
Lizbeth Deveraux


*** : Sweet life édességbolt Fs3lPYU
Titulus : Little lady
Hozzászólások száma : 6
Évfolyam : bölcsödés
Vér : aranyvér
Szerelmem : macim <3
Points : 10
Reputation : 9
Regisztráció : 2013. Aug. 24.
Tartózkodási hely : anyuci szoknyájánál
Kis kép : Sweet life édességbolt Tumblr_mmlsiraEWk1rei16vo1_250

Sweet life édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sweet life édességbolt   Sweet life édességbolt I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 8:35 am

Anya & Raziel bácsi & Én



Reggel a szokásosnál is hamarabb sütött be a szobámba a napocska, így a macimmal a kezembe áttudtam szaladni anyuhoz, hogy felkeltsem. Kuncogva másztam fel az ágyába és kezdtem el rajta ugrálni, majd mikor kómás hangját meghallottam mellé bújtam és jó reggelt puszit adva neki futottam le a nappaliba. A szőnyegen játszva a macimmal néztem, ahogy anya sürög forog a házban, kissé meglepődve figyeltem miként tevékenykedik.
Mikor a ruhákat hozta le akkor vigyorogva ugrándoztam oda hozzá, hogy kiválasztva a legszebbet mosolyogjak rá. Pár perc készülődés után, már a járdán lépegetve mentem anya után, aki kissé ideges volt.
- Nem is tudom… szejetnék egy ajmás pitét, és najancsos idítőt. – vigyorogva lépkedtem minden második repedésre, magam után húzva a macimat. Rámosolyogtam az emberekre, hangosan köszöntem olyanoknak akiket egyáltalán nem is ismerek. Figyelmesen hallgattam anyát, miközben magyarázott valamit.
- Jaziel bácsi… vicces – nevettem fel hangosan – én mindig kedves vagy. – vigyorogtam miközben anya a bácsi felé húzott.
- Csókojooom! – köszöntem hangosan, a macimat szorongatva, majd anya háta mögé bújtam.



Vissza az elejére Go down
Raziel Holloway
Newbie
Newbie
Raziel Holloway


*** : Sweet life édességbolt HOqNcwM
Titulus : Heartbreaker
Hozzászólások száma : 8
Vér : Aranyvér
Szerelmem : Nina Deveraux
Points : 8
Reputation : 5
Regisztráció : 2013. Aug. 24.
Kis kép : Sweet life édességbolt Tumblr_mjf5raDhV21rei3gfo2_500_large

Sweet life édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sweet life édességbolt   Sweet life édességbolt I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 8:49 am

Sweet life édességbolt Tumblr_mox0lt0RJO1s1zya2o1_500

& Lizbeth - Nina Deveraux

Fogalmam sem volt mi lesz ma. Látni fogom a kislányom, Ninát pedig újra. Az édességbolthoz hoppanálok, ott várok rájuk. Nem telik bele sok idő, már látom őket feltűnni. Mintha két istennő lenne. Visszaintek Ninának, majd ahogy közelebb érnek a kicsit is megnézem rendesen.
-Sziasztok.-köszönök tétován, Ninát megölelem és az arcára nyomok egy puszit. Azután leguggolok, hogy az elbújt kislányt megkeressem kedvesem mögött.
-Szia Liz. Én Raziel vagyok.-nyújtom felé a kezem egy barátságos mosoly kíséretében.
-Gyönyörű szép kislány vagy. Hasonlítasz...-akadok el pillanatra, miközben felnézek Ninára.
-Hasonlítasz édesanyádra.-pillantok vissza a kislányra, tétova vagyok, nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel, de az biztos, hogy hosszú út áll még előttem, hogy megismerjem a négy éves kislányomat.
-Szóval kit hívhatok meg és milyen édességre?-állok végül fel, megacélozva magam, legszívesebben a karjaimba kapnám a kislányt, de az kicsit ijesztő lenne.
Vissza az elejére Go down
Nina Deveraux
Newbie
Newbie
Nina Deveraux


*** : Sweet life édességbolt Fs3lPYU
Titulus : Sexy witch
Hozzászólások száma : 9
Szerelmem : Raziel Holloway
Points : 17
Reputation : 13
Regisztráció : 2013. Aug. 24.
Kis kép : Sweet life édességbolt J1l

Sweet life édességbolt S3zr

Sweet life édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sweet life édességbolt   Sweet life édességbolt I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 11:00 am


Liz & Raziel & Nina

Az úton a cukrászda felé szóval tartom Liz-t, talán azért is, hogy leplezzem az idegességem, meg azért, hogy ne érje váratlanul a találkozás. Egyelőre lelkes és tudom, hogy ez így is marad, amíg meg nem tudja, hogy...  Csak nevetek, ahogy idegeneknek köszönget. Inkább, mint senkinek. Hamar odaérünk és elsőre észreveszem Raziel, intek neki, de olyan ideges vagyok, mint ritkán.
- Nézd ott van Raziel bácsi – hajolok le Liz-hez és Raziel irányába mutatok, aki oda is ér hozzánk, Liz illedelmesen köszön neki, aztán szégyenlősen elbújik mögöttem. Raziel látszólag könnyen veszi az akadályokat. Amikor arról beszél, hogy nagyon hasonlít rám, majdnem közbeszólok... Tényleg hasonlít rám, de nem annyira, mint rá.
- Liz almáspitét kér tudomásom szerint, én meg csak egy kávét – mosolygok Razielre és ahogy a pult felé haladunk, megfogom a kezét. Annyira szeretem... és ő a leendő férjem. Remélem Liz megkedveli.
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Deveraux
Newbie
Newbie
Lizbeth Deveraux


*** : Sweet life édességbolt Fs3lPYU
Titulus : Little lady
Hozzászólások száma : 6
Évfolyam : bölcsödés
Vér : aranyvér
Szerelmem : macim <3
Points : 10
Reputation : 9
Regisztráció : 2013. Aug. 24.
Tartózkodási hely : anyuci szoknyájánál
Kis kép : Sweet life édességbolt Tumblr_mmlsiraEWk1rei16vo1_250

Sweet life édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sweet life édességbolt   Sweet life édességbolt I_icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 12:22 am

Anya & Raziel bácsi & Én




Kissé megijedtem az idegen bácsitól, akivel még soha életembe nem találkoztam, ezért anya szoknyája alá bújtam eltakarva magamat, de nem sokáig maradtam eltűnve, mert az idegen bácsi leggugolva kezet nyújt. Nagy szemekkel néztem rá, de nem fogadtam el a kezét, helyette anya lábát szorítottam jobban magamhoz. Féltem a bácsitól, nem is nagyon szólaltam meg.
Csak nagy szemekkel néztem, ahogy anyáék tovább beszélgetnek, majd megfogva a kezét elindulunk befele a pulthoz. Beérve az üvegre tapadok, és meglátok egy piros cukormázzal bevont süteményt, aminek katica alakja volt. Kiskutya szemekkel néztem anyára.
- Kaphatok katibogájt? – kérdeztem még mindig kiskutya szemekkel nézve rá, majd visszanézve a sütire azt néztem, nehogy elvegyék előlem. Hirtelen viszont felemelkedet a helyéről a süti, amitől meg is ijedtem, anya lábaihoz futva bújtam el megint.
- Megmozdujt a süti… megijedtem. – szipogva tettem be az ujjamat a számba, elkezdve azt cuminak használni.



Vissza az elejére Go down
Raziel Holloway
Newbie
Newbie
Raziel Holloway


*** : Sweet life édességbolt HOqNcwM
Titulus : Heartbreaker
Hozzászólások száma : 8
Vér : Aranyvér
Szerelmem : Nina Deveraux
Points : 8
Reputation : 5
Regisztráció : 2013. Aug. 24.
Kis kép : Sweet life édességbolt Tumblr_mjf5raDhV21rei3gfo2_500_large

Sweet life édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sweet life édességbolt   Sweet life édességbolt I_icon_minitimeSzer. Szept. 04, 2013 7:39 am

Sweet life édességbolt Tumblr_mox0lt0RJO1s1zya2o1_500

& Lizbeth - Nina Deveraux


Cseppet sem voltam kigyúrva erre a találkozóra. Valójában rettegtem, hogy Nina mit mondhat a csöpp kislánynak rólam. Mikor odaértek egy pillanatra a lélegzetem is elakadt. Liz szakasztott mi... Azért egy kis büszkeség látszik az arcomon, jól összehoztuk. Igyekszem nem megrémíteni a kislányt, illetve úgy viselkedni, ahogy egy jó baráthoz illik. Viszont a kísértés nagy, hogy megérintsem Ninát. Percek kérdése és a pult felé vesszük az irányt, hogy rendeljek. Csendben pislogok le Liz-re aki kiválasztja a sütijét. Intek a pultosnak, aki készségesen áll szolgálatunkra.
-Azt a katicás süteményt kérjük a kis hölgynek, illetve két kávét.-adom le rögtön a rendelést, miközben jót mulatok Liz-en, persze csak magamban.
-A katica repül a tányérodra kicsi lány. Nem kapja meg más.-kacsintok Liz-re, miközben arról fantáziálok mennyire el tudnám én ezt a két nőt kényeztetni. Főleg most, hogy Nina nem rég igent mondott. Az eladó bájos mosollyal közli, hogy foglaljunk helyet és azonnal hozza a kért dolgainkat. Intek a lányoknak, hogy válasszanak asztalt, majd komótos léptekkel követem őket.
Vissza az elejére Go down
Nina Deveraux
Newbie
Newbie
Nina Deveraux


*** : Sweet life édességbolt Fs3lPYU
Titulus : Sexy witch
Hozzászólások száma : 9
Szerelmem : Raziel Holloway
Points : 17
Reputation : 13
Regisztráció : 2013. Aug. 24.
Kis kép : Sweet life édességbolt J1l

Sweet life édességbolt S3zr

Sweet life édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sweet life édességbolt   Sweet life édességbolt I_icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 7:23 am

Liz & Raziel & Nina

Kicsit tartottam ettől az egésztől, Liz túlságosan érdeklődő és nagyon okos kislány, egészen biztosan kérdezősködni fog Raziel felől, persze nem most, hanem majd, ha otthon leszünk megint. Én meg nem akarok hazudni neki, de egyelőre talán az igazat sem kéne tudnia. Ha megismeri az apukáját és megszereti, akkor talán könnyebben fogadja majd a hírt róla, hogy ő nem csak Raziel bácsi... annál sokkal több. Besétálunk a kávézóba és Liz egyből megváltoztatja a véleményét, ahogy meglát egy katicás sütit. Az ilyeneket a gyerekeknek csinálják, a szülők bosszantására... Lehet, hogy nem is olyan jó, de nagyon tetszetős, nem is hiszem, hogy bármelyik gyerek nemet tudna mondani erre. Persze én bármikor megvenném neki... Látom, hogy Raziel szinte le sem veszi a szemét Lizről, nem lep meg, nagyon szép kislány és nagyon hasonlít rá. Le sem tagadhatná. Annyira a gondolataimba merülök, hogy én is megijedek, amikor Liz ijedten bújik hozzám.
- Kicsim, az a süti a tied, azért mozdult meg, mert máris repül hozzád – magyarázom mosolyogva, majd fel is veszem a kicsilányt és elindulunk az egyik félreeső asztal felé. Leülök, Lizzel az ölemben és megállás nélkül mosolygok. Nem is tudom mikor éreztem utoljára ezt a... bizsergést.
- Raziel... remélem ráérsz ma... még nem is láttad, hol lakunk... – vetem fel, kissé finoman, hogy nem bánnám, ha haza is kísérne majd minket és... nem nagyon sietne.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sweet life édességbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sweet life édességbolt   Sweet life édességbolt I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sweet life édességbolt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Andora :: Játéktér: Zenitfield - Izland :: Zenitfield városa-
Ugrás: