Andora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Andora

Mágus és boszorkány képző szakiskola.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staf
Érj el minket a névre kattintva!



Admin


Jasper "az Admin jobb keze"


Rose "az Admin designere"

Kis Chat
Legutóbbi témák
» Sweet life édességbolt
A házvezető szobája I_icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 7:23 am by Nina Deveraux

» 
A házvezető szobája I_icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 9:52 am by Renesmee Sanquis

» Szökőkút a város szívében
A házvezető szobája I_icon_minitimeCsüt. Szept. 05, 2013 7:25 am by Raziel Holloway

» Miss Block szobája
A házvezető szobája I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 4:56 am by Massie Block

» Játszótársam keresem
A házvezető szobája I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 1:25 am by Briana Masters

» Animágus lista
A házvezető szobája I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:27 am by Derek O'Bryan

» Avatar foglaló
A házvezető szobája I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:25 am by Derek O'Bryan

» Derek O'Bryan
A házvezető szobája I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:16 am by Admin

» Párbaj tanterem
A házvezető szobája I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:07 am by Aalera Laroux

Házpontok
DuFeron Ház

Házpontok:
Házvezető: ANTHONY D. HAWKINS
Prefektusok: AALERA LAROUX -




Stoddard Ház

Házpontok:
Házvezető: MASSIE BLOCK
Prefektusok: KIERAN COLE - RENESMEE SANQUIS




Huntley Ház

Házpontok:
Házvezető: BRIANA MASTERS
Prefektusok:




Chestwick Ház

Házpontok:
Házvezető: TRINITY KEIRA SIRIOIS
Prefektusok:
Top posters
Admin
A házvezető szobája I_vote_lcapA házvezető szobája I_voting_barA házvezető szobája I_vote_rcap 
Kieran Cole
A házvezető szobája I_vote_lcapA házvezető szobája I_voting_barA házvezető szobája I_vote_rcap 
Massie Block
A házvezető szobája I_vote_lcapA házvezető szobája I_voting_barA házvezető szobája I_vote_rcap 
Aalera Laroux
A házvezető szobája I_vote_lcapA házvezető szobája I_voting_barA házvezető szobája I_vote_rcap 
Nina Deveraux
A házvezető szobája I_vote_lcapA házvezető szobája I_voting_barA házvezető szobája I_vote_rcap 
Renesmee Sanquis
A házvezető szobája I_vote_lcapA házvezető szobája I_voting_barA házvezető szobája I_vote_rcap 
Raziel Holloway
A házvezető szobája I_vote_lcapA házvezető szobája I_voting_barA házvezető szobája I_vote_rcap 
Lizbeth Deveraux
A házvezető szobája I_vote_lcapA házvezető szobája I_voting_barA házvezető szobája I_vote_rcap 
Jasper
A házvezető szobája I_vote_lcapA házvezető szobája I_voting_barA házvezető szobája I_vote_rcap 
Briana Masters
A házvezető szobája I_vote_lcapA házvezető szobája I_voting_barA házvezető szobája I_vote_rcap 
Top posting users this month
No user
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Csüt. Ápr. 18, 2024 12:11 am-kor volt itt.
Credit
A kinézetet köszönjük Dark Victorianak és lizzy :3-nek. Hálásak vagyunk munkájukért. Az oldalon látható kódok, leírások és képek az oldal tulajdonai! Bármi ellopása következményekkel jár!

 

 A házvezető szobája

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 177
Points : 893
Reputation : 1
Regisztráció : 2012. Jun. 10.

A házvezető szobája Empty
TémanyitásTárgy: A házvezető szobája   A házvezető szobája I_icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 4:11 am

***
Vissza az elejére Go down
http://andora.superforum.pro
Aalera Laroux
Newbie
Newbie
Aalera Laroux


*** : A házvezető szobája GzmP0Nn
Titulus : Anthony's Vampire Girl
Hozzászólások száma : 10
Évfolyam : 6
Vér : Aranyvér
Szerelmem : Sose kérdezd
Points : 11
Reputation : 6
Regisztráció : 2013. Aug. 16.
Tartózkodási hely : Fire háló
Idézet : - Egy kis gondolkodási időt kérek. - Amíg...? - Amíg eldöntöm, hogy a szerelem megéri-e a szenvedést.
Kis kép : A házvezető szobája Tumblr_lji2e8DBrG1qfg2dc

A házvezető szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A házvezető szobája   A házvezető szobája I_icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 1:22 am



Anthony & Aalera


Sosem tudhatod, hogy a farkas és a vámpír kicsoda!


Azzal, hogy nekem most büntető munkára kell jönni a hócipőm is tele van. Nem hiszem el, hogy Anthony ennyire... Ah! Mérgemben még az ágyneműmet is megégettem. Utálom, hogy két képességem van, és még egyik sincs kiaknázva. Előre várom, hogy mi lesz a feladatom. Felöltözöm, de nem úgy, mint kellene, még ezzel is bosszantani akarom a házvezetőmet. Magassarkú csizma, ultra mini szoknya és egy mély dekoltázsú vörös felső. Kilépek a klubhelyiségből a többiek vizslató szemeivel kísérve, majd a professzor szobája felé veszem az irányt. Bekopogok, de nem várok válaszra, már nyitok is be.
-Jelen!-szólalok meg, ahogy becsukom az ajtót. Utálok itt lenni, bár még csak másodszor vagyok itt, ez olyan, mintha tiltott dolgot csinálnék, valójában tényleg, mert mit keres egy 17 éves lány, a kétszer ilyen idős professzor szobájában.
-Gyorsan letudhatnánk ezt a büntető munkát? Randim lesz.-közlöm lebiggyesztett ajkakkal, majd pillantásommal keresem Anthony-t. Utálok itt lenni, az már szent. És olyan... kutya szag van! Csendben nézek körbe a szobában, olyan félelmetes. Mint vámpír viszolygok tőle, hogy itt legyek, pedig aztán nem szoktam. Most viszont muszáj vagyok. Nem érzem magam biztonságban. Vajon mit fog csinálni velem ez az eszement tanár? Inkább jelentenem kellene az igazgatónál! Ez a perverz disznó bármit kitalálhatott...
Vissza az elejére Go down
Anthony D. Hawkins
Newbie
Newbie
Anthony D. Hawkins


*** : A házvezető szobája UTzo5Kw
Titulus : Mr. Bad Boy
Hozzászólások száma : 3
Vér : aranyvér
Szerelmem : minek olyan?
Points : 13
Reputation : 8
Regisztráció : 2013. Aug. 14.
Tartózkodási hely : mindig a hátad mögött
Idézet : Átlátni valakin nem annyit tesz, hogy olyan neked mint egy átlátszó függöny, hanem tudod, hogy mire mit lép, és egy pillantásból kitalálod minden gondolatát!
Kis kép : A házvezető szobája Tumblr_mlly7zaDDn1rx5sk7o1_500×× Egyetlen mosolyom se jelenti azt, hogy ártatlan volnék

A házvezető szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A házvezető szobája   A házvezető szobája I_icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 7:21 am



Aalera & Anthony


büntetőmunka... vagy mi


Egész éjjel az íróasztalnál kellett gubbasztanom, és aludni se tudtam. Most így tanítás után volt időm lepihenni. Levettem a felsőm és úgy feküdtem el az ágyamban. El is aludtam, és nem is ébredtem fel addíg, meg valaki nem kopogtatt. Időm se volt visszanvenni a pólom, már hallottam is az ajtó nyitódását. Felpattantam, és az irodai részbe rohantam, félmesztelenül, úgy ahogy voltam. Mikor megláttam kijött halkan morogtam egyet.
- Aalera Laroux. Nem hallott arról a dologról, hogy megvárjuk míg azt mondják szabad, mielőtt bejönnék valahova a kopogás után? - kérdeztem a házam egyik diákját normális hangnemben. Totálisan rávall, hogy csak így jön be. Na meg ruha... nem mondom, jól áll neki, de mégis mit gondolt, mikor idejött? Mindegy is!
- A büntetőmunka hosszúságát nem te fogod megszabni, hanem én! A randi meg engem nem érdekel, majd késel vagy kihagyod! Ebbe ne is merj belekötni, nem fogsz akkor elmenni amikor akarsz! Maradsz amíg én azt nem mondom, mehetsz. - nem is tudom mit hitt. Nem fogom csak úgy elengedni, holmi kis randi miatt! Igazán tuthatná. Lassan elindultam felé, majd megálltam előtte alig fél méterre. Engem hidegen hagyott, hogy a pólom még mindig nincs rajtam. Ha már rámrontott, én nem fogok visszaöltözködni.
- Tisztában vagy vele, hogy a belépésed miatt estig itt foglak tartani? - kérdeztem meg tőle a képemen egy gúnyos vigyorral. Bár fogalmam sem volt arról, hogy mi a francot fogok vele csináltatni, de gondoltam majd pár perc múlva az eszembe fog jutni valami. Ha mégsem akkor megkérdezem szerinte mit szántam neki büntetésképp. Kíváncsi is lennék a válaszára.
Vissza az elejére Go down
Aalera Laroux
Newbie
Newbie
Aalera Laroux


*** : A házvezető szobája GzmP0Nn
Titulus : Anthony's Vampire Girl
Hozzászólások száma : 10
Évfolyam : 6
Vér : Aranyvér
Szerelmem : Sose kérdezd
Points : 11
Reputation : 6
Regisztráció : 2013. Aug. 16.
Tartózkodási hely : Fire háló
Idézet : - Egy kis gondolkodási időt kérek. - Amíg...? - Amíg eldöntöm, hogy a szerelem megéri-e a szenvedést.
Kis kép : A házvezető szobája Tumblr_lji2e8DBrG1qfg2dc

A házvezető szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A házvezető szobája   A házvezető szobája I_icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 7:46 am



Anthony & Aalera


Sosem tudhatod, hogy a farkas és a vámpír kicsoda!


Minek vártam volna a válasszal, úgy voltam vele, hogy Anthony valamilyen papírmunkát nyomogat, és tágítja a fejét. Hát nem volt igazam. Mi több! Az ipse fél pucéran jelent meg előttem.
-Elnézésedet kell kérnem Professzor... Akkor vegyük át újra a forgatókönyvet! Legalább is amíg nem vakulok meg!-elég csípős a nyelvem, még így is, de ki nem kaksizza le? Ennyi kell. Úgysem fogja sokáig bírni ezt a hangnemet, el fog küldeni idő előtt. Szemtelenül az orrára kötöm, hogy randim van, pedig nincs, de azt a proffnak nem kell tudni, mire jön is a vissza replikálás.
-Na azt már nem! Itt nem él a jogod van hallgatni törvény! Véleményem pedig van erről a dologról! Ha meggondolod akkor még mindig nem késtem arról az óráról, szóval semmi értelme ennek az eszmecserének az időről... Ja megint az idő!-nézem ahogy alig fél méterre megáll előttem, jobb esetben kicsit nyáladzanék rá, de most nem, csak eltakarom a szemem, és úgy morgom.
-Az illemről te sem hallottál még látom! Ráadásul professzor vagy... Felöltözni luxus?-cinikus hangnemet engedek meg magamnak az sem érdekel, ha esetleg testi fenyítést von ez maga után.
-Estig itt tartani? Aha, mert ahogy azt az igazgatónő elképzelte... Anthony ezt most verheted is ki a fejedből, mert már itt sem vagyok!-villannak meg a szemeim kihívóan, majd az ajtó felé lépek. Én így nem maradok itt, azt el is felejtheti. Ha kell vámpírsebességgel hagyom itt a szobáját. Abban biztos lehet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A házvezető szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A házvezető szobája   A házvezető szobája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A házvezető szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A házvezető szobája
» A házvezető szobája
» A házvezető szobája
» Gondnok szobája
» Miss Block szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Andora :: Játéktér: Zenitfield - Izland :: Andora Boszorkány és Varázsló képző szakiskola :: Északi torony-
Ugrás: