Andora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Andora

Mágus és boszorkány képző szakiskola.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staf
Érj el minket a névre kattintva!



Admin


Jasper "az Admin jobb keze"


Rose "az Admin designere"

Kis Chat
Legutóbbi témák
» Sweet life édességbolt
Massie Block          I_icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 7:23 am by Nina Deveraux

» 
Massie Block          I_icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 9:52 am by Renesmee Sanquis

» Szökőkút a város szívében
Massie Block          I_icon_minitimeCsüt. Szept. 05, 2013 7:25 am by Raziel Holloway

» Miss Block szobája
Massie Block          I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 4:56 am by Massie Block

» Játszótársam keresem
Massie Block          I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 1:25 am by Briana Masters

» Animágus lista
Massie Block          I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:27 am by Derek O'Bryan

» Avatar foglaló
Massie Block          I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:25 am by Derek O'Bryan

» Derek O'Bryan
Massie Block          I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:16 am by Admin

» Párbaj tanterem
Massie Block          I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:07 am by Aalera Laroux

Házpontok
DuFeron Ház

Házpontok:
Házvezető: ANTHONY D. HAWKINS
Prefektusok: AALERA LAROUX -




Stoddard Ház

Házpontok:
Házvezető: MASSIE BLOCK
Prefektusok: KIERAN COLE - RENESMEE SANQUIS




Huntley Ház

Házpontok:
Házvezető: BRIANA MASTERS
Prefektusok:




Chestwick Ház

Házpontok:
Házvezető: TRINITY KEIRA SIRIOIS
Prefektusok:
Top posters
Admin
Massie Block          I_vote_lcapMassie Block          I_voting_barMassie Block          I_vote_rcap 
Kieran Cole
Massie Block          I_vote_lcapMassie Block          I_voting_barMassie Block          I_vote_rcap 
Massie Block
Massie Block          I_vote_lcapMassie Block          I_voting_barMassie Block          I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Massie Block          I_vote_lcapMassie Block          I_voting_barMassie Block          I_vote_rcap 
Nina Deveraux
Massie Block          I_vote_lcapMassie Block          I_voting_barMassie Block          I_vote_rcap 
Renesmee Sanquis
Massie Block          I_vote_lcapMassie Block          I_voting_barMassie Block          I_vote_rcap 
Raziel Holloway
Massie Block          I_vote_lcapMassie Block          I_voting_barMassie Block          I_vote_rcap 
Lizbeth Deveraux
Massie Block          I_vote_lcapMassie Block          I_voting_barMassie Block          I_vote_rcap 
Jasper
Massie Block          I_vote_lcapMassie Block          I_voting_barMassie Block          I_vote_rcap 
Briana Masters
Massie Block          I_vote_lcapMassie Block          I_voting_barMassie Block          I_vote_rcap 
Top posting users this month
No user
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Csüt. Ápr. 18, 2024 12:11 am-kor volt itt.
Credit
A kinézetet köszönjük Dark Victorianak és lizzy :3-nek. Hálásak vagyunk munkájukért. Az oldalon látható kódok, leírások és képek az oldal tulajdonai! Bármi ellopása következményekkel jár!

 

 Massie Block

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Massie Block
Newbie
Newbie
Massie Block


*** : Massie Block          UTzo5Kw
Titulus : Guardian Angel
Hozzászólások száma : 11
Évfolyam : Házvezető - Igazgató
Vér : Aranyvér
Szerelmem : Egy igazgatónak?
Points : 17
Reputation : 4
Regisztráció : 2013. Aug. 14.
Tartózkodási hely : Andora
Idézet : Minden ember a saját hibájából tanul.
Kis kép : Massie Block          C4CSimmsBiersack-2

Massie Block          Empty
TémanyitásTárgy: Massie Block    Massie Block          I_icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 6:14 am

Massie Block          Tumblr_mppjdjYvBj1ssk47wo1_400

Massie Block          Sorkerettukor

ﭳﭳﭳMASSIE ﭳﭳﭳBLOCK ﭳﭳﭳ

ﭳﭳ KARAKTER ADATOK ﭳﭳ

Kor: 29

Születési hely, idő: 1962. május 6. Zenitfield

Csoport: Házvezető - Igazgató

Titulus: Guardian Angel

Vér: Aranyvér


ﭳﭳ JELLEM ﭳﭳ

Precíz, de barátságos jellem. Rendkívül nyugodt és hidegvérű ám nehezen ismeri be ha tévedett és olykor kissé önelégült. Megmondja, hogy mit gondol, szerinte hogyan lenne tökéletes egy két dolog, beleszólást nem tűr el. Fiatal kora ellenére önérzetes, tudja mit kell tennie és mit nem. Az ismerőseivel barátságos, segítőkész és minden buliban benne van. Az ismeretlenekkel, az első fél órában megtartja a két lépés távolságot, aztán pedig szépen alakul a dolog, de nem mindegy hogy ki hogy áll Massie-hez.
Amiről legegyszerűbben felismered az a Massie-féle fagyos mosoly, melynek jelentése: "Kicsinállak és nagyon jól fog esni!" Ha zavarban van a haját csavargatja, és rend szerint mindig másfelé pillant el. A hobbija az élete kifordítása, a szerepjáték, mikor bármilyen karaktert meg tud formálni csupán az arca játékával.


ﭳﭳ KINÉZET / KÜLSŐ ﭳﭳ

Massie kissé magasabb, mint a legtöbb lány, 175 centivel a föld felett találkozhatsz vele, vékony de azért mégis csak izmos csomagolásban. Karcsú, ám gömbölyded idomokkal rendelkezik, vékony ugyanakkor mégis telt ajkak hívogatják csókra a figyelmetlen férfiakat. Szeme a kékes zöld és a szürke között váltakozik, sosem mondod meg, hogy melyik a valódi szín, de ha elég közel kerülsz hozzá, akkor láthatod a kis aranypettyeket a színskálában egész közel a szembogárhoz. Öltözködésileg elég modern, ha lehet így fogalmazni, szereti a figyelem felkeltő ruhákat, nem a túl színeset, de a pasztell árnyalatok között is megtalálja a magának valót. Vannak érdekes darabok is a raktárán, a bőr ruhákat is ide sorolja. Cipőben semmit nem vet meg, a tornacipőtől át a magassarkúig mindent felvesz. Haja színe általában attól függ, hogy milyen kedve van, ugyanis Massie Block metamorf mágus. De hossza általában a háta közepéig ér. Külön érdekesség, hogy rendelkezik pár piercinggel és tetoválásokat is beújított a hölgyemény.


ﭳﭳﭳ MÚLT & JELEN ﭳﭳﭳ

Ez a nap is úgy kezdődött, ahogy általában a többi. Felkeltem. Jó helyzet jelentés mi? Miután sikerült az álmot teljesen elporoszkáltatni a szemeimből, egy jó kávé és a black mellett, tanításra készen álltam. Laza copfba fogtam a hajam, felöltöztem, egyszerű fekete szatén nadrág, magassarkú, fekete ing, no és a talárom. Nem titok, ma vizsgáztatni indulok. Miközben a titkos lépcsőn haladtam lefelé az igazgatói irodámból, a jegyzetemet néztem át, hogy kik vannak mára beosztva. Öt diák... Jó még kibírom, az utolsó néven elmosolyodok. Kieran... Ez a csalafinta gyerek... Mindig csak a baj van vele, nem tanul a büntető munkákból, már nem tudom milyen módszerhez folyamodjak, hogy végre benőjön egy kicsit a feje lágya. Ugyanakkor meg, magamra emlékeztet. Pontosan ilyen szertelen voltam, mint ő, jól tanultam, de ott törtem borsot a tanárok orra alá, ahol lehetett. Az alaksori tanterembe érve az öt kis kakas már várta a bitófáját. Csendes nyugalommal vonultam el a padok között a katedráig, hogy aztán szétrendezve a lapjaimat és a jegyzeteimet megkezdődjön az első vizsgájuk. Körbe adtam a jelenléti papírt, majd felállva kiosztottam a dolgozatokat. Sajnálatukra mind az öten különböző kérdéseket kaptak. Megvan a módszerem arra, hogy ne csaljanak. Pókerarccal ültem vissza a tanári asztalhoz, majd megszólaltam.
-Mindenki egyszer kérhet segítséget, de csak tőlem! Ha egymással kezdtek el beszélgetni, tudjátok a szabályt! Az írásbeli után jön a szóbeli és a gyakorlati rész. Kezdhetitek.-mosolyodok el, majd hagyom had írják a tesztet. Az öt nebulóból háromban merül fel kérdés, melyre nagy vonalakban válaszolok is, bár nem hiszem, hogy nem volt egyértelműen megfogalmazva a kérdés. Mikor mindenki végzett kiküldtem őket, kicsit had levegőzzenek. Ha nem jönnek vissza, maximum buknak egy vizsgát. Addig kiértékeltem a lapjukat, illetve ebédelek is. Amint megvagyok, jöhet a vizsga második illetve harmadik része, négy fiút végig untam, meg is buktattam őket, aztán jött Kieran. Mikor belépett az ajtón a szeme sem állt jól. Tudtam, hogy nem lesz könnyű menet, de ő legalább tanul. Intettem, hogy jöjjön közelebb, majd mikor leült az egyetlen székre ami a tanári asztal mellé volt húzva elmosolyodtam.
-Mr. Cole. Ha nem gond magával nem itt folytatom a vizsgát.-közlöm, majd figyelem ahogy változik az arca. Persze, hogy rosszra gondol, sejtem én, de nem baj.
-Ne örüljön, nyílt terepen leszünk. Az udvarra megyünk.-vigyorgok rá önelégülten, majd összeszedem a papírokat és felállok.
-Kövessen.-együtt lépünk ki a teremből, az udvar felé terelem, ott pedig egy padra telepszem. Előveszem a blacket, majd Kieran felé nyújtom a dobozt.
-A tesztje száz százalékos lett Cole. Örülök, hogy legalább tanul a csínyek mellett. Mindazonáltal, még mindig ott van a szóbeli és a gyakorlat. Ez alól nem húzhatja ki magát.-magyarázom, miközben magam is rágyújtok. Végül nagyon gyorsan lezavarjuk a szóbeli felelést és a gyakorlatot is.
-Csak így tovább.-dicsérem meg végül, felállok biccentek, tervezem, hogy visszatérek az irodámba, de pár lépés után Kieran megállít, így visszafordulok.
-Úgy gondolom, hogy elég kitartó lesz mindenhez. Már nincs sok hátra a tanuló évekből. De ha gondolja itt maradhat szakot tanulni. De ha szabad megjegyeznem... A következő óráján ne kövessen el semmit ha lehet. Nincs kedvem minden lapot Önről kitölteni.-válaszolok hosszan a feltett kérdésére, majd még egy mondatra méltatom a csintalan fiút.
-Ha netalán tán mégis valami galibát okozna.... A folyosómra a nevét kimondva lépjen. Jobb ha ön teszi meg, mint ha én hívom az igazgatóiba.-biccentek, majd tényleg elindulok. A főépületben viszont Kieran újra elkap, a végén még megöl ezzel a ragaszkodásával. Lehet, hogy kár volt minden sz@rból kihúznom eddig? Egy félre eső sötét sarokba von, amit semmiképpen nem díjazok, nem látom Őt, de tudom, hogy ott van velem. Tágra nyílt szemekkel fogom fel, hogy ujjai a hajamba túrnak, ajka pedig az enyémre tapad. Nekem sem kell több, elszakadva tőle keményen arcon csapom, ideges lettem, hajam színe egyből vörösre váltott, kiléptem a sötétségből, és az irodám felé futottam. Pimasz kölke!

ﭳﭳﭳPLAY BY - Juliett Simmsﭳﭳﭳ
Vissza az elejére Go down
Jasper
Admin
Admin
Jasper


Hozzászólások száma : 4
Points : 16
Reputation : 12
Regisztráció : 2013. Aug. 14.

Massie Block          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Massie Block    Massie Block          I_icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 10:33 am

Kedves Massie!

Az előtörténeted elképesztően jó és külön öröm számomra, hogy én fogadhatom el igazgatónőnk karakterlapját.
Nincs más dolgom, mint rábólintani!

Massie Block          DLoCIBC

Foglalók után irány a játéktér!


Jasper
Vissza az elejére Go down
 
Massie Block
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Miss Block szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Andora :: Karakter alkotás :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: