Andora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Andora

Mágus és boszorkány képző szakiskola.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staf
Érj el minket a névre kattintva!



Admin


Jasper "az Admin jobb keze"


Rose "az Admin designere"

Kis Chat
Legutóbbi témák
» Sweet life édességbolt
Kieran Cole - a rosszfiú kész I_icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 7:23 am by Nina Deveraux

» 
Kieran Cole - a rosszfiú kész I_icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 9:52 am by Renesmee Sanquis

» Szökőkút a város szívében
Kieran Cole - a rosszfiú kész I_icon_minitimeCsüt. Szept. 05, 2013 7:25 am by Raziel Holloway

» Miss Block szobája
Kieran Cole - a rosszfiú kész I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 4:56 am by Massie Block

» Játszótársam keresem
Kieran Cole - a rosszfiú kész I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 1:25 am by Briana Masters

» Animágus lista
Kieran Cole - a rosszfiú kész I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:27 am by Derek O'Bryan

» Avatar foglaló
Kieran Cole - a rosszfiú kész I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:25 am by Derek O'Bryan

» Derek O'Bryan
Kieran Cole - a rosszfiú kész I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:16 am by Admin

» Párbaj tanterem
Kieran Cole - a rosszfiú kész I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:07 am by Aalera Laroux

Házpontok
DuFeron Ház

Házpontok:
Házvezető: ANTHONY D. HAWKINS
Prefektusok: AALERA LAROUX -




Stoddard Ház

Házpontok:
Házvezető: MASSIE BLOCK
Prefektusok: KIERAN COLE - RENESMEE SANQUIS




Huntley Ház

Házpontok:
Házvezető: BRIANA MASTERS
Prefektusok:




Chestwick Ház

Házpontok:
Házvezető: TRINITY KEIRA SIRIOIS
Prefektusok:
Top posters
Admin
Kieran Cole - a rosszfiú kész I_vote_lcapKieran Cole - a rosszfiú kész I_voting_barKieran Cole - a rosszfiú kész I_vote_rcap 
Kieran Cole
Kieran Cole - a rosszfiú kész I_vote_lcapKieran Cole - a rosszfiú kész I_voting_barKieran Cole - a rosszfiú kész I_vote_rcap 
Massie Block
Kieran Cole - a rosszfiú kész I_vote_lcapKieran Cole - a rosszfiú kész I_voting_barKieran Cole - a rosszfiú kész I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Kieran Cole - a rosszfiú kész I_vote_lcapKieran Cole - a rosszfiú kész I_voting_barKieran Cole - a rosszfiú kész I_vote_rcap 
Nina Deveraux
Kieran Cole - a rosszfiú kész I_vote_lcapKieran Cole - a rosszfiú kész I_voting_barKieran Cole - a rosszfiú kész I_vote_rcap 
Renesmee Sanquis
Kieran Cole - a rosszfiú kész I_vote_lcapKieran Cole - a rosszfiú kész I_voting_barKieran Cole - a rosszfiú kész I_vote_rcap 
Raziel Holloway
Kieran Cole - a rosszfiú kész I_vote_lcapKieran Cole - a rosszfiú kész I_voting_barKieran Cole - a rosszfiú kész I_vote_rcap 
Lizbeth Deveraux
Kieran Cole - a rosszfiú kész I_vote_lcapKieran Cole - a rosszfiú kész I_voting_barKieran Cole - a rosszfiú kész I_vote_rcap 
Jasper
Kieran Cole - a rosszfiú kész I_vote_lcapKieran Cole - a rosszfiú kész I_voting_barKieran Cole - a rosszfiú kész I_vote_rcap 
Briana Masters
Kieran Cole - a rosszfiú kész I_vote_lcapKieran Cole - a rosszfiú kész I_voting_barKieran Cole - a rosszfiú kész I_vote_rcap 
Top posting users this month
No user
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Csüt. Ápr. 18, 2024 12:11 am-kor volt itt.
Credit
A kinézetet köszönjük Dark Victorianak és lizzy :3-nek. Hálásak vagyunk munkájukért. Az oldalon látható kódok, leírások és képek az oldal tulajdonai! Bármi ellopása következményekkel jár!

 

 Kieran Cole - a rosszfiú kész

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kieran Cole
Member
Member
Kieran Cole


*** : Kieran Cole - a rosszfiú kész XoJ7veA
Titulus : Szépfiú
Hozzászólások száma : 19
Szerelmem : Massie Block... na jó, én nem vagyok szerelmes
Points : 151
Reputation : 30
Regisztráció : 2013. Aug. 14.
Kis kép : Kieran Cole - a rosszfiú kész Kr33

Kieran Cole - a rosszfiú kész Empty
TémanyitásTárgy: Kieran Cole - a rosszfiú kész   Kieran Cole - a rosszfiú kész I_icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 9:07 am

Kieran Cole - a rosszfiú kész 34og

Kieran Cole - a rosszfiú kész Sorkerettukor

ﭳﭳﭳKieran ﭳﭳﭳCole ﭳﭳﭳ

ﭳﭳ KARAKTER ADATOK ﭳﭳ

Kor: 18

Születési hely, idő: Zenitfield, 1971.08.20.

Csoport: Stoddard ház

Titulus: Szépfiú

Vér: aranyvér


ﭳﭳ JELLEM ﭳﭳ

Határozott, mindig tudja, hogy mit akar. A céljait mindig eléri, így aztán mindig kitűz maga elé egy célt és mindig magasabbra akar jutni. Nincsenek barátai, csak érdekből foglalkozik mindenkivel. Nem bízik senkiben. Lobbanékony és szenvedélyes, mindig kimondja, amit gondol. Előbb beszél, aztán gondolkodik, de bocsánatot nem kér semmiért. Okos és ambiciózus. Arroganciája, ellenszenves viselkedése, tiszteletlensége és túlzott erőszakossága miatt sokan nem szeretik. A saját érdeke a legfontosabb, másokkal nem foglalkozik, átlép mindenen. Alattomos manipulátor. Mindenkit a saját céljai érdekében használ, aztán eldob. Ugyanígy van a nőkkel is. Aki megtetszik neki, megszerzi, kielégíti vele a vágyait, aztán dobja őket. Nem neki való, hogy barátnője legyen, jobban szereti azokat a kapcsolatokat, amik csak a tesiségről szólnak. Ennek ellenére nem tudnak neki ellenállni a nők, lételeme a csábítás, ez is egy cél, amit kitűz és megvalósít. Jobban szereti ésszel megnyerni a csatákat az ellenfelek ellen, de az erőszaktól sem riad vissza. Ha nem megy ésszel, akkor majd megy erővel.


ﭳﭳ KINÉZET / KÜLSŐ ﭳﭳ

Magas, vékony legény, senki nem gondolná, mennyi erő van benne. Sötét haja néha vállig ér, néha rövidebb, de mindig beállítja valahogy. Kék szemei elvarázsolják a lányokat, elég egy pillantás és máris megszerezte a kiszemelt nőt. Szereti azokat a ruhákat, amik kitűnnek a tömegből. Leginkább sötét színű ruhákat hord, szegecses vagy csak feltűnő kiegészítőkkel. Orrában és szájában piercinget hord, testét tetoválások díszítik. Ránézésre ijesztő, de nagyon vonzó férfi.


ﭳﭳﭳ MÚLT & JELEN ﭳﭳﭳ

Azt hinné az ember, itt megy az élet. Pedig nem. Unalom van. Szerintem csak én szórakoztatom a népet. A csajokat azzal, hogy levadászom őket, mindenki mást meg a piszkos kis húzásaimmal. Hát, mondjuk az aktuális célpontoknak nem biztos, hogy kedvükre való a dolog. Az viszont meglepő, hogy most még nekem sem jut eszembe semmi, amivel idegesíthetném a tanárokat. Nem is baj, a vizsgára kell figyelnem, ami... mindjárt kezdődik, sietnem is kell. Utolsónak érek oda, de még pont Miss Block előtt. Uhh, ez a nő... A következő kiszemeltem. Igen, az izgatónő, és? Talán tábla van rajta, hogy tilos? Bejön, nagyon is. Annyiszor elképzeltem már, milyen lehet, ha az élvezettől nyög, hogy most már ki is kell próbálnom. Mindenki be van sz.rva, ahogy a tanár néni előtt ülünk, csak az én fejemen van beképzelt vigyor. Megkapjuk a kérdéseket. Ja, kérdezni... de minek? A többi h.lye persze kihasználja, de én nem, tudok mindent. Csak azt nem, hogyan döntsem meg a nőt. Ahh, nagy gondok foglalkoztatnak még a dolgozat írása közben is. Kicsit megvárat minket, amíg kijavítja, nem csípem, ha várni kell, de ez van, így is utolsónak megyek be, nem véletlen.
- Máshol? – nézek rá értetlenül, már kezdenék örülni, de nem, az túl jó lenne. Meg túl egyszerű. Az udvaron cigivel kínál, van ízlése, egy biccentéssel elfogadom. Nem feleltem még cigizés közben, de nem rossz. Szóval hibátlan lett. Meg sem lep, csak egy kis mosoly suhan át az arcomon. Persze a szóbeli és a gyakorlat sem okoz gondot, de a tanárnő kioktatása már közel sem tetszik ennyire. Nem érdekel mit beszél, azt csinálok, amit akarok. Ezt pedig neki is megmutatom. Az épületbe érve egy sötét sarokba rántom és megteszem, amit már olyan régóta akarok. Ajkaira tapadok. Kiéhezetten és szenvedélyesen csókolom.
- Akarlak, ahogy te is engem - az sem érdekel, hogy letegezem. Az semmi ahhoz képest, hogy éppen az igazgatónő szájában vagyok. Tudom, hogy ő sem tud nekem ellenállni, mégis pofonnal válaszol és szinte elfut. Végigsimítok az arcomon, de közben vigyorgok. Miss Block, ennek még nincs vége. Szinte ég az ajkam a lopott csóktól. Legközelebb ennél tovább is megyek, nem elégszek meg egy csókkal.


ﭳﭳﭳPLAY BY - Andy Biersackﭳﭳﭳ
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 177
Points : 893
Reputation : 1
Regisztráció : 2012. Jun. 10.

Kieran Cole - a rosszfiú kész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kieran Cole - a rosszfiú kész   Kieran Cole - a rosszfiú kész I_icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 10:39 am

Kedves Kieran Cole!

Az előtörténeted nagyon tetszett, igazán rossz ez a szépfiú. Határozottan díjazom a temperamentumod, de hisz tudod, ismerjük egymást. Minden egyes betűdet imádtam. Azért óvatosan ezzel az igazgatós dologgal. Nem tudni melyikőtökre vet inkább rossz fényt, ez az "akkor is megszerzem magamnak" hadjárat.
Nincs más dolgom, mint rábólintani!

Kieran Cole - a rosszfiú kész DLoCIBC

Foglalók után irány a játéktér!
Szobád: Déli torony/Fiú hálókörlet/ Night háló

Admin
Vissza az elejére Go down
http://andora.superforum.pro
 
Kieran Cole - a rosszfiú kész
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Anthony D. Hawkins ×× kész

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Andora :: Karakter alkotás :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: