Andora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Andora

Mágus és boszorkány képző szakiskola.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staf
Érj el minket a névre kattintva!



Admin


Jasper "az Admin jobb keze"


Rose "az Admin designere"

Kis Chat
Legutóbbi témák
» Sweet life édességbolt
Aalera Laroux      I_icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 7:23 am by Nina Deveraux

» 
Aalera Laroux      I_icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 9:52 am by Renesmee Sanquis

» Szökőkút a város szívében
Aalera Laroux      I_icon_minitimeCsüt. Szept. 05, 2013 7:25 am by Raziel Holloway

» Miss Block szobája
Aalera Laroux      I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 4:56 am by Massie Block

» Játszótársam keresem
Aalera Laroux      I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 1:25 am by Briana Masters

» Animágus lista
Aalera Laroux      I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:27 am by Derek O'Bryan

» Avatar foglaló
Aalera Laroux      I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:25 am by Derek O'Bryan

» Derek O'Bryan
Aalera Laroux      I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:16 am by Admin

» Párbaj tanterem
Aalera Laroux      I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:07 am by Aalera Laroux

Házpontok
DuFeron Ház

Házpontok:
Házvezető: ANTHONY D. HAWKINS
Prefektusok: AALERA LAROUX -




Stoddard Ház

Házpontok:
Házvezető: MASSIE BLOCK
Prefektusok: KIERAN COLE - RENESMEE SANQUIS




Huntley Ház

Házpontok:
Házvezető: BRIANA MASTERS
Prefektusok:




Chestwick Ház

Házpontok:
Házvezető: TRINITY KEIRA SIRIOIS
Prefektusok:
Top posters
Admin
Aalera Laroux      I_vote_lcapAalera Laroux      I_voting_barAalera Laroux      I_vote_rcap 
Kieran Cole
Aalera Laroux      I_vote_lcapAalera Laroux      I_voting_barAalera Laroux      I_vote_rcap 
Massie Block
Aalera Laroux      I_vote_lcapAalera Laroux      I_voting_barAalera Laroux      I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Aalera Laroux      I_vote_lcapAalera Laroux      I_voting_barAalera Laroux      I_vote_rcap 
Nina Deveraux
Aalera Laroux      I_vote_lcapAalera Laroux      I_voting_barAalera Laroux      I_vote_rcap 
Renesmee Sanquis
Aalera Laroux      I_vote_lcapAalera Laroux      I_voting_barAalera Laroux      I_vote_rcap 
Raziel Holloway
Aalera Laroux      I_vote_lcapAalera Laroux      I_voting_barAalera Laroux      I_vote_rcap 
Lizbeth Deveraux
Aalera Laroux      I_vote_lcapAalera Laroux      I_voting_barAalera Laroux      I_vote_rcap 
Jasper
Aalera Laroux      I_vote_lcapAalera Laroux      I_voting_barAalera Laroux      I_vote_rcap 
Briana Masters
Aalera Laroux      I_vote_lcapAalera Laroux      I_voting_barAalera Laroux      I_vote_rcap 
Top posting users this month
No user
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Csüt. Ápr. 18, 2024 12:11 am-kor volt itt.
Credit
A kinézetet köszönjük Dark Victorianak és lizzy :3-nek. Hálásak vagyunk munkájukért. Az oldalon látható kódok, leírások és képek az oldal tulajdonai! Bármi ellopása következményekkel jár!

 

 Aalera Laroux

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Aalera Laroux
Newbie
Newbie
Aalera Laroux


*** : Aalera Laroux      GzmP0Nn
Titulus : Anthony's Vampire Girl
Hozzászólások száma : 10
Évfolyam : 6
Vér : Aranyvér
Szerelmem : Sose kérdezd
Points : 11
Reputation : 6
Regisztráció : 2013. Aug. 16.
Tartózkodási hely : Fire háló
Idézet : - Egy kis gondolkodási időt kérek. - Amíg...? - Amíg eldöntöm, hogy a szerelem megéri-e a szenvedést.
Kis kép : Aalera Laroux      Tumblr_lji2e8DBrG1qfg2dc

Aalera Laroux      Empty
TémanyitásTárgy: Aalera Laroux    Aalera Laroux      I_icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 12:25 am

Aalera Laroux      Tumblr_m52yzdOQZr1qjqonqo1_r1_500

Aalera Laroux      Sorkerettukor

ﭳﭳﭳAALERA ﭳﭳﭳLAROUX ﭳﭳﭳ

ﭳﭳ KARAKTER ADATOK ﭳﭳ

Kor: 17

Születési hely, idő: 1974, július 2, Zenitfield

Csoport: DuFeron ház - Prefektus - Vámpír

Titulus: Anthony's Vampire Girl

Vér: aranyvér


ﭳﭳ JELLEM ﭳﭳ

A látszat:
Itt vagyok én, egy kedves, aranyos, kötelességtudó lány aki, mindig segít másokon, ha tud. Mindenki ilyennek ismer, és így szeret! De mi van, ha ezekből csak néhány igaz, és a többi álca? Mindig szófogadó lenni, annak ellenére, hogy jól tudod, hogy a feletted állóknak gyakran nincs igazuk, egy kicsit furcsa. Alapjába véve, én tényleg szeretek segíteni másokon, és szeretem a társaságot, nem vagyok „magányos farkas” típus. A körülöttem lévők 95%, hogyan is fogalmazzak.. Gazdag! De valahogyan, amióta az eszemet tudom, én mindig különböztem tőlük. Engem nem érdekel a pénz, a hírnév, engem valami más fog meg. Megtanultam az évek során, hogy nem szabad megölnöm magamban azt, amit a többiek már rég kiöltek, mert ez tesz engem mássá. Hogy a látszatot megtartsam szüleimbe, és másokba is, elsajátítottam az engedelmességet. Persze, ettől függetlenül szeretem a szüleimet, csak tudom, hogy ők nem értenének meg engem...

A valóság:
Határozott, magabiztos, töretlenül állja a sarat. Barátságtalan, és néha veszélyes lett önmagára nézve is. Néha nem sok hiányzik ahhoz, hogy eltörjön a mécses, de Aalera Laroux-ot még senki nem látta sírni. Ha rajta múlik nem is fogják. A nő maga a jégpáncél, a testét csaliként használja, aztán elsül a ravasz és vége. Betörhetetlen és mindenkinek megmondja a frankót, utálja ha megmondják mit csináljon, inkább a saját útját járja. Ritkán áll meg ha elkezd valamit, élete során ez eddig kétszer fordult elő. Kiismerhetetlen és a főnökének sem hagyja, hogy uralkodjon rajta. Most pedig ismét egy nagy fába vágta a fejszéjét.


ﭳﭳ KINÉZET / KÜLSŐ ﭳﭳ

Mit látsz? Gondolom egy lányt, aki nem túl magas, de nem is túl alacsony! Ezzel most sokat mondtam, úgy 170 cm körüli vagyok, de ez persze nem pontos. Milyen a hajam? Szerintem fekete, de van, aki kötegszik és a nagyon sötét barnát mond, szóval mind a kettőt elfogadom. A szemem? Ha gesztenyebarnát mondasz, akkor jóban leszünk! De azt biztosan nem tudod, hogy miként szoktam hordani a hajam! Még magam is nehezen tudnám elmondani, mert mindig kedvem szerint. A leggyakoribb a kibontott, lófarok, és még előfordul a két copf is. Szerinted milyen a stílusom? Persze, lehet, hogy most feketében látsz, ez nem azt jelenti, hogy temetésre megyek, csak szimplán szeretem a színt. De, ha holnap nézel, meg már lehet lesz rajtam fehér is! Hogy van a tetkóm? Hát persze, hogy van, nézd, itt a kezemen is van például, és szeretnék még egy-kettőt. Szoktam-e sminkelni magam? Jó kérdés, de azt hiszem igen. A szemem ki van húzva, és a rúzs is a helyén van, de nem szoktam túlzásba vinni.


ﭳﭳﭳ MÚLT & JELEN ﭳﭳﭳ

Felkeltem... Már megint egy sulis nap. Francia kulcs! Az első órám a sötét varázslatok kivédése. Kiugrok az ágyból, késésben vagyok! Hawkins Professzor nem fogja honorálni ha elkések... De csak addig tart az érdekeltségem, lustán lépek ki a szobámból és a prefektusi fürdő felé veszem az irányt. Ja igen, nem említettem még... Már másodikos koromban prefektus lettem. Anthony ajánlott be az igazgató nőnél. Attól még nem komolyodtam meg. Főleg, hogy nem sokkal az után a karácsonyi szünetben egy vámpír teljesen a magáévá tett... Nyugi csak a vére van bennem, egyébként érintetlen vagyok. Szóval egy pár éve már elszívogatom a diákok vérét, főleg azokét akikre bosszús vagyok, azóta pedig elég jól megérzem, hogy Hawkins Professzorral valami nem oké. Taszít, így az órákon kívül el is kerülöm rendesen. Amúgy a vámpírok elégnek a napon... Igen ám, de erre van egy cuki varázslat, én pedig ezt tudom, szóval nincs probléma. A szemem érzékeny, de egy napszemüveg mindent megold. A fürdő felfrissít, az óra hamarosan nem egész két perc múlva kezdődik. A szobámba illanok, még jó, hogy ilyenkor már mindenki a termekben ül, villámgyorsan felöltözök, és a füzetemet felkapva suhanok, vámpírsebességem kihasználva az S.V.K. teremig! Az ajtó előtt megállok, rendezem a vonásaimat, és öt másodperccel a csengetés előtt lépek be. Leülök a helyemre, többnyire a terem végébe és várom, hogy megjelenjen a házvezetőm. Sokan utálják, nem csodálkozom, átkozott egy jelleme van. Mondom, hogy én is kerülöm, ha tehetem. Utálom ahogy rám néz, mintha tudna mindent rólam, itt vagyok az utolsó év előtt és lassan üldözési mániám lesz a házvezetőmtől... Óra után magához hívat. Kényelmetlenül túrok bele a hajamba, majd összekapva a motyómat felé indulok. Az asztalától három lépésre megállok, úgy fürkészem. Vajon mit akarhat... Persze... Látta a hátam amint beléptem az ajtón, a majdnem késésemért tol le.
-Ha jól emlékszem még volt öt másodpercem az órakezdésig és a Professzor sem volt itt!-villannak meg a szemeim idegesen. Nem hiszem el, hogy azért kapok ami be sem következett. Természetesen visszaszájalok, a tanárom tudja milyen vagyok. Még plampog egy sort, én meg idegesen fújtatok, legszívesebben a torkának ugornék. Felhúz, szemeim színe feketére vált, ha a proff jobban megnézi akkor apró vérvörös pettyek vannak a szembogárhoz elég közel.
-Anthony! Nem hiszem el, hogy azért tolsz le, ami meg sem történt! Nem késtem értsd már meg! Az késik aki a tanár után jön be!-letegezem, nem érdekel nagyon felhúzott, aztán se szó se beszéd a jegyzeteimet felgyújtom minden szó nélkül.
-Büntető munka!-üvölti magából kikelve a professzor, én pedig az asztalára csapok. A fa megreped, majd kiviharzok a teremből.

ﭳﭳﭳPLAY BY - Valerie Anne Poxleitnerﭳﭳﭳ
Vissza az elejére Go down
Rose
Admin
Admin
Rose


Hozzászólások száma : 2
Points : 5
Reputation : 8
Regisztráció : 2013. Aug. 16.

Aalera Laroux      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aalera Laroux    Aalera Laroux      I_icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 12:36 am

Kedves Aalera!

Az előtörténeted nagyon tetszett. Egyrészt a jellemed is, másrészt a szerepjátékos példa is. Tudom, hogy vajon miért nem kedveled Thony bácsit, talán én tudom a legjobban, de hidd el, hogy tud ám ő cuki is lenni, ha valami alternatív világba tévedünk Very Happy Na de nem fecsegek tovább.
Nincs más dolgom, mint rábólintani!

Aalera Laroux      DLoCIBC

Foglalók után irány a játéktér!
Szobád a DuFeron ház/Lány hálókörlet/Fire háló

Rose
Vissza az elejére Go down
 
Aalera Laroux
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Andora :: Karakter alkotás :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: