Andora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Andora

Mágus és boszorkány képző szakiskola.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staf
Érj el minket a névre kattintva!



Admin


Jasper "az Admin jobb keze"


Rose "az Admin designere"

Kis Chat
Legutóbbi témák
» Sweet life édességbolt
Raziel Holloway I_icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 7:23 am by Nina Deveraux

» 
Raziel Holloway I_icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 9:52 am by Renesmee Sanquis

» Szökőkút a város szívében
Raziel Holloway I_icon_minitimeCsüt. Szept. 05, 2013 7:25 am by Raziel Holloway

» Miss Block szobája
Raziel Holloway I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 4:56 am by Massie Block

» Játszótársam keresem
Raziel Holloway I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 1:25 am by Briana Masters

» Animágus lista
Raziel Holloway I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:27 am by Derek O'Bryan

» Avatar foglaló
Raziel Holloway I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:25 am by Derek O'Bryan

» Derek O'Bryan
Raziel Holloway I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:16 am by Admin

» Párbaj tanterem
Raziel Holloway I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:07 am by Aalera Laroux

Házpontok
DuFeron Ház

Házpontok:
Házvezető: ANTHONY D. HAWKINS
Prefektusok: AALERA LAROUX -




Stoddard Ház

Házpontok:
Házvezető: MASSIE BLOCK
Prefektusok: KIERAN COLE - RENESMEE SANQUIS




Huntley Ház

Házpontok:
Házvezető: BRIANA MASTERS
Prefektusok:




Chestwick Ház

Házpontok:
Házvezető: TRINITY KEIRA SIRIOIS
Prefektusok:
Top posters
Admin
Raziel Holloway I_vote_lcapRaziel Holloway I_voting_barRaziel Holloway I_vote_rcap 
Kieran Cole
Raziel Holloway I_vote_lcapRaziel Holloway I_voting_barRaziel Holloway I_vote_rcap 
Massie Block
Raziel Holloway I_vote_lcapRaziel Holloway I_voting_barRaziel Holloway I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Raziel Holloway I_vote_lcapRaziel Holloway I_voting_barRaziel Holloway I_vote_rcap 
Nina Deveraux
Raziel Holloway I_vote_lcapRaziel Holloway I_voting_barRaziel Holloway I_vote_rcap 
Renesmee Sanquis
Raziel Holloway I_vote_lcapRaziel Holloway I_voting_barRaziel Holloway I_vote_rcap 
Raziel Holloway
Raziel Holloway I_vote_lcapRaziel Holloway I_voting_barRaziel Holloway I_vote_rcap 
Lizbeth Deveraux
Raziel Holloway I_vote_lcapRaziel Holloway I_voting_barRaziel Holloway I_vote_rcap 
Jasper
Raziel Holloway I_vote_lcapRaziel Holloway I_voting_barRaziel Holloway I_vote_rcap 
Briana Masters
Raziel Holloway I_vote_lcapRaziel Holloway I_voting_barRaziel Holloway I_vote_rcap 
Top posting users this month
No user
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Csüt. Ápr. 18, 2024 12:11 am-kor volt itt.
Credit
A kinézetet köszönjük Dark Victorianak és lizzy :3-nek. Hálásak vagyunk munkájukért. Az oldalon látható kódok, leírások és képek az oldal tulajdonai! Bármi ellopása következményekkel jár!

 

 Raziel Holloway

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Raziel Holloway
Newbie
Newbie
Raziel Holloway


*** : Raziel Holloway HOqNcwM
Titulus : Heartbreaker
Hozzászólások száma : 8
Vér : Aranyvér
Szerelmem : Nina Deveraux
Points : 8
Reputation : 5
Regisztráció : 2013. Aug. 24.
Kis kép : Raziel Holloway Tumblr_mjf5raDhV21rei3gfo2_500_large

Raziel Holloway Empty
TémanyitásTárgy: Raziel Holloway   Raziel Holloway I_icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 8:25 am

Raziel Holloway 29vtdl

Raziel Holloway Sorkerettukor

ﭳﭳﭳRAZIEL ﭳﭳﭳHOLLOWAY ﭳﭳﭳ

ﭳﭳ KARAKTER ADATOK ﭳﭳ

Kor: 32

Születési hely, idő: 1959. május 25. Philadelphia

Csoport: Minisztérium

Titulus: Heartbreaker

Vér: aranyvér


ﭳﭳ JELLEM ﭳﭳ

egoista; magabiztos; beképzelt; hajlamos lenézni másokat; önző; akaratos; mindig mindent megkap amit akar; a céljait minden áron eléri, nem fontos hogy milyen út vezet hozzá; számára a szeretet ismeretlen fogalom, legalábbis a legtöbb emberi lénnyel szemben, ez alól csupán Nina Deveraux a kivétel; a jövőjét tekintve nem igen tervez, általában a pillanatnak él; nincsen jövőkép, nincsenek ambíciói számára csupán az a fontos, hogy a jelenben éljen teljes és élvezetes életet; hedonista, az élvezeteknek él; nem szeret beszélni magáról meg úgy egyáltalában a múltjáról; nem nyílik meg senkinek; felszínes; érzéketlen; pökhendi; alak. Furcsa keveréke az energikus ugyanakkor mérhetetlenül lusta embernek. Szeret enni, inni, cigarettázni és szereti a gyengébbik nem nyújtotta örömöket. Kiváló a beszélőkéje, sokszor olyan dolgokra veszi rá az embereket amelyekről azt gondolnák sose hajtják végre. Mindennek ellenére tisztában van az etikettel és ha szükséges képes magára erőltetni egy gondoskodó úriember álcáját.


ﭳﭳ KINÉZET / KÜLSŐ ﭳﭳ

1,90 magas, izmos, kék szemű, haja barna ezen felül göndör ha nagyon hagyja megnőni. Szereti a divatos és márkás ruhákat, illetve cipőket. Ha edz akkor csak a melegítő jöhet szóba. Ékszereket nem hord, csak a családi pecsétgyűrűt.


ﭳﭳﭳ MÚLT & JELEN ﭳﭳﭳ

32 év... mondhatnám, hogy az életem fele, mégsem az. Még nem! Egy elit varázslócsaládból származom, ki nem gondolta volna... Megtehetem na és? 11 évesen jött a behívó levelem a varázsló suliba, minden pöccre megvolt, a nők imádtak, én meg ezt kihasználtam. Aztán jött a pályaválasztás, tanár akartam lenni, sikerült is a dolog, csak arra nem számítottam, ami azokban az években történt. Egy helyes kislányt kaptam a házamba (igen, házvezető lettem pont abban az évben), a szemem láttára nőtt fel, és serdült a kislány nővé... Belém zúgott, én pedig... Először kihasználtam, tényleg csak azért kellett, hogy a vágyaimat féken tartsam, de mint minden jó dolog "rosszra" fordult, én is belehabarodtam Nina-ba. Olyannyira elvette az eszem, hogy egy óvatlan pillanatban nem figyeltem, a titkolt viszonyunk kitudódott, engem elküldtek, Őt kicsapták. Mérges voltam érte, derékba törtem a karrierjét, hiába könyörgött nem tartottam vele, képtelen voltam a szemébe nézni, inkább elhagytam. Kegyetlenül. Azt mondtam hallani sem akarok róla ne is próbáljon meg keresni. Életem legrosszabb lépése volt. Belátom, de nem tudom merre kereshetném. Meg akarom találni. Talán majd egyszer... Félek a viszont látástól. Zenitfieldbe költöztem, újra akartam kezdeni mindent, biztos alapra volt szükségem, vissza kell Őt szereznem. A bizalmát először is... A mágiaügyi minisztériumban kaptam végül állást, most már elég magas pozícióban dolgozom, a napjaimat az teszi ki, hogy megtudjak bármit Nina-ról. Aztán egy hónapja infóm lett róla. Ő is a városban van. Egy hónapja tervezem, hogy találkozok vele, de még nem jutottam el odáig, fogalmam sincs mihez kezdjek. A napokban küldtem neki egy baglyot, látnom kell, nem bírom tovább. Nem kértem választ... Legalább is nem papírformájú választ, annyit kértem tőle, hogy szemtől szemben válaszoljon a levélre. Azt hiszem felkészültem... De nagyon sok kétely kering a fejemben. Mi lesz ha visszautasít? Mi van, ha ő már mással van? Ha szeretik és óvják? Visszakapom azt a pofont amit én adtam neki? Lényegében véve egy találkozás nem a világ átfordítása...

ﭳﭳﭳPLAY BY - Henry Cavillﭳﭳﭳ
Vissza az elejére Go down
Jasper
Admin
Admin
Jasper


Hozzászólások száma : 4
Points : 16
Reputation : 12
Regisztráció : 2013. Aug. 14.

Raziel Holloway Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raziel Holloway   Raziel Holloway I_icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 8:37 am

Kedves Raziel!

Az előtörténeted tetszett, mint mindig... Ideje, hogy kibékítsd azt a lányt, ha már ennyi munkád van benne, hogy megtaláld.
Nincs más dolgom, mint rábólintani!

Raziel Holloway DLoCIBC

Foglalók után irány a játéktér!

Jasper
Vissza az elejére Go down
 
Raziel Holloway
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Andora :: Karakter alkotás :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: