Andora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Andora

Mágus és boszorkány képző szakiskola.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staf
Érj el minket a névre kattintva!



Admin


Jasper "az Admin jobb keze"


Rose "az Admin designere"

Kis Chat
Legutóbbi témák
» Sweet life édességbolt
Lizbeth Deveraux I_icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 7:23 am by Nina Deveraux

» 
Lizbeth Deveraux I_icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 9:52 am by Renesmee Sanquis

» Szökőkút a város szívében
Lizbeth Deveraux I_icon_minitimeCsüt. Szept. 05, 2013 7:25 am by Raziel Holloway

» Miss Block szobája
Lizbeth Deveraux I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 4:56 am by Massie Block

» Játszótársam keresem
Lizbeth Deveraux I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 1:25 am by Briana Masters

» Animágus lista
Lizbeth Deveraux I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:27 am by Derek O'Bryan

» Avatar foglaló
Lizbeth Deveraux I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:25 am by Derek O'Bryan

» Derek O'Bryan
Lizbeth Deveraux I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:16 am by Admin

» Párbaj tanterem
Lizbeth Deveraux I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:07 am by Aalera Laroux

Házpontok
DuFeron Ház

Házpontok:
Házvezető: ANTHONY D. HAWKINS
Prefektusok: AALERA LAROUX -




Stoddard Ház

Házpontok:
Házvezető: MASSIE BLOCK
Prefektusok: KIERAN COLE - RENESMEE SANQUIS




Huntley Ház

Házpontok:
Házvezető: BRIANA MASTERS
Prefektusok:




Chestwick Ház

Házpontok:
Házvezető: TRINITY KEIRA SIRIOIS
Prefektusok:
Top posters
Admin
Lizbeth Deveraux I_vote_lcapLizbeth Deveraux I_voting_barLizbeth Deveraux I_vote_rcap 
Kieran Cole
Lizbeth Deveraux I_vote_lcapLizbeth Deveraux I_voting_barLizbeth Deveraux I_vote_rcap 
Massie Block
Lizbeth Deveraux I_vote_lcapLizbeth Deveraux I_voting_barLizbeth Deveraux I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Lizbeth Deveraux I_vote_lcapLizbeth Deveraux I_voting_barLizbeth Deveraux I_vote_rcap 
Nina Deveraux
Lizbeth Deveraux I_vote_lcapLizbeth Deveraux I_voting_barLizbeth Deveraux I_vote_rcap 
Renesmee Sanquis
Lizbeth Deveraux I_vote_lcapLizbeth Deveraux I_voting_barLizbeth Deveraux I_vote_rcap 
Raziel Holloway
Lizbeth Deveraux I_vote_lcapLizbeth Deveraux I_voting_barLizbeth Deveraux I_vote_rcap 
Lizbeth Deveraux
Lizbeth Deveraux I_vote_lcapLizbeth Deveraux I_voting_barLizbeth Deveraux I_vote_rcap 
Jasper
Lizbeth Deveraux I_vote_lcapLizbeth Deveraux I_voting_barLizbeth Deveraux I_vote_rcap 
Briana Masters
Lizbeth Deveraux I_vote_lcapLizbeth Deveraux I_voting_barLizbeth Deveraux I_vote_rcap 
Top posting users this month
No user
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Csüt. Ápr. 18, 2024 12:11 am-kor volt itt.
Credit
A kinézetet köszönjük Dark Victorianak és lizzy :3-nek. Hálásak vagyunk munkájukért. Az oldalon látható kódok, leírások és képek az oldal tulajdonai! Bármi ellopása következményekkel jár!

 

 Lizbeth Deveraux

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lizbeth Deveraux
Newbie
Newbie
Lizbeth Deveraux


*** : Lizbeth Deveraux Fs3lPYU
Titulus : Little lady
Hozzászólások száma : 6
Évfolyam : bölcsödés
Vér : aranyvér
Szerelmem : macim <3
Points : 10
Reputation : 9
Regisztráció : 2013. Aug. 24.
Tartózkodási hely : anyuci szoknyájánál
Kis kép : Lizbeth Deveraux Tumblr_mmlsiraEWk1rei16vo1_250

Lizbeth Deveraux Empty
TémanyitásTárgy: Lizbeth Deveraux   Lizbeth Deveraux I_icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 11:54 am

Lizbeth Deveraux Tumblr_mdfxuaYYCQ1rei16vo1_500

Lizbeth Deveraux Sorkerettukor

ﭳﭳﭳLIZBETH ﭳﭳﭳDEVERAUX ﭳﭳﭳ

ﭳﭳ KARAKTER ADATOK ﭳﭳ

Kor: 4

Születési hely, idő: 1987.június.25, London.

Csoport: Boszorkány

Titulus: Little lady

Vér: aranyvér


ﭳﭳ JELLEM ﭳﭳ

Liz egy nagyon aranyos, szerethető kislány. Mosolygós, és minden lében két kanál kislány, akit sose látni szomorkodni. Szeleburdi, de ha kell tud komolyan is viselkedni, már amennyire egy négy éves komoly. Bolondos, néha kicsit nagyon is, de ha idegenekkel találkozik akkor eltűnik a szájáról a mosoly, és anyuci szoknyája alá bújik. Visszahúzódó, alig mer megszólalni olyan személyek körébe, akiket nem ismer. Fél az idegenektől, és a viharoktól is, olyankor mindig anya mellé bújik az ágyba. Kíváncsi természet, szeret kutakodni a házba, fára mászni és eltűni a család szeme elől. Könnyen barátkozik, és mindenkivel megoszt mindent.  Hisztizni is tud ám, de arra szerencsére nincs szükség, így egy áldott jó kislány. Személyiségével mindenkit képes elvarázsolni, mindenkivel jó viszonyt ápol.


ﭳﭳ KINÉZET / KÜLSŐ ﭳﭳ

Vékonyka kislány, nem is magas de nem is kicsi, 1,05 cm így eltudja érni az ajtó kilincsét, hogy kimenjen az udvarra. Szőke fürtjeit az anyjától örökölhette, amely lágyan omlik kicsinyke vállára. Arca igazán babás, porcelánszerű, sima. Barna íriszei boldogsággal vannak teli, mégis arca ékessége a mosolya, amely mindig látható.
Ruházata mindig az, amit az édesanyja ráad, de mostanában ő is megszokta mondani melyik ruhácskát venné fel igazán, vagy melyik cipőt. Szereti a kényelmes ruhákat, de ugyanakkor képes habos babos ruhákba öltözni. Copfba, lófarokba vagy simán hordja a haját, ez az anyja és a saját kedvétől is függ. A legtöbb ruhájának az lesz a vége, hogy összekoszolja, de nem haragszik rá senki, mert gyerekből van.


ﭳﭳﭳ MÚLT & JELEN ﭳﭳﭳ

-Anya… Noel már megint átváltoztatta… - sírva rohantam be anyához, aki a konyhában ülve fecsegett Noel anyukájával. Szeretem az anyukámat, mindig mindenkitől megvéd és szeret engem. És ő a világon a legeslegszebb nő, nincs hozzá fogható. Sóhajtva túr bele a hajába, majd a jól megszokott mozdulattal ültet fel a combjára, letörölve a könnycseppeket az arcomról. Szipogva bújok hozzá, beszívva az illatát. Szeretem az anyukám.
- Mit változtatott át és mivé? – kérdezte nyugodtan, a hajamat simogatva. Egyszerűen szeretem, ahogy hozzámér és szeret. Vajon az apukám is ennyire szeretne engem? Kiskutya szemekkel néztem rá, majd megfogtam a kezét.
- Átváltoztatta Lofjti… kis béka lett. – szipogva mondtam el neki, hogy mivé lett az én egyetlen mackóm, majd anya az ölébe kapva ment ki velem az udvarra, ahol Noellel játszottam. Anya mosolyogva guggolt le a zöld béka mellé, majd egy intéssel már vissza is varázsolta a kopott kis macira, ami már annyi mindent átélt. Mosolyogva vettem el tőle, magamhoz öleltem a kis macit és már épp mentem volna, mikor megszólalt.
- Nem felejtettél el valamit Liz? – hallottam anya hangját a távolban, és elpirulva fordultam vissza hozzá.
- Köszönöm anyaaa… - vigyorogva mondtam miközben a macit szorongattam magamhoz. Nem engedném el, még akkor sem, ha az életem múlna rajta. – Anya… nekem nincs apukám? – kérdeztem sóhajtva, miközben közelebb araszoltam hozzá.
- Ez most honnan jött Liz? – kérdezte elképedve, miközben a hajamból szedegeti ki a kis faleveleket, mosolyogva nézek rá.
- Noelnek van apukája, és kigúnyolt, hogy nekem nincs… nekem nincs apukám? – kérdeztem megint sóhajtva, miközben kiskutya szemekkel néztem még mindig rá. – Az én apukám nem szeret engem, azéjt nem látogat?
ﭳﭳﭳPLAY BY - Mia Talericoﭳﭳﭳ
Vissza az elejére Go down
Jasper
Admin
Admin
Jasper


Hozzászólások száma : 4
Points : 16
Reputation : 12
Regisztráció : 2013. Aug. 14.

Lizbeth Deveraux Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizbeth Deveraux   Lizbeth Deveraux I_icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 7:47 am

Kedves Lizbeth!

Az előtörténeted elképesztően aranyos, mint te magad, remélhetőleg a játéktéren a legfontosabb kérdésedre is választ kapsz.
Nincs más dolgom, mint rábólintani!

Lizbeth Deveraux DLoCIBC

Foglalók után irány a játéktér!

Jasper
Vissza az elejére Go down
 
Lizbeth Deveraux
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nina Deveraux

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Andora :: Karakter alkotás :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: